درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پردرآمدترین ‌رشته ‌های آمریکا

پردرآمدترین ‌رشته ‌های آمریکا

طبق گزارشی که توسط خبرگزاری مهر منتشر شد ، فارغ التحصیلان رشته های مهندسی که در دانشگاه هایآمریکا هستند را نسبت به فارغ التحصیلان رشته هایی مثل هنر ، تاریخ و به طور کل رشته های علوم انسانی مشاغل پر درآمدتری دارند .

سیستم اطلاعات آموزشی جامع دپارتمان آموزشی آمریکا اطلاعات رتبه بندی پر درآمدترین رشته های تحصیلی در آمریکا را به تازگی منتشر کرده اند و در طی انتشار این لیست تمامی رشته ها بر حسب درآمد سالیانه فارغ التحصیلان رتبه بندی شدند .

برای ارزیابی این رتبه بندی فقط درآمد دانشجویان مورد ارزیابی قرار گرفت که دارای مدرک لیسانس، ۲۵ سال سن با دو سال سابقه کاری بوده اند .

اکثریت رشته های پر درآمد در شاخه مهندسی قرار دارند. اگر شما به این رشته ها علاقه مند هستید و خواهان درآمد بالا می باشید ، با انتخاب این رشته ها زمینه ی کاری مناسبی را می تواند در سطح بین المللی برای شما فراهم آورد . این رشته های دانشگاهی پر درآمد می توانند هزینه های صرف شده در تحصیلات را به شما باز گرداند .

در این گزارش برای رتبه بندی , رشته هایی مثل پزشکی و حقوق لحاظ نشده است و لازم به ذکر است که این آمار فقط به فارغ التحصیلانی مربوط است که به صورت تمام وقت در آمریکا مشغول به کار هستند .

لیست پر درآمدترین رشته های تحصیلی در آمریکا:

۱- مهندسی نفت

۲- مهندسی هوا و فضا

۳- مهندسی شیمی

۴- مهندسی الکترونیک

۵- مهندسی هسته ای

۶- ریاضی کاربردی

۷- مهندسی زیست پزشکی

۸- فیزیک

۹- مهندسی کامپیوتر

۱۰- علوم اقتصادی

Top 10 college majors that lead to high salaries

         $    ۲۰٫۰۰۰    ۴۰٫۰۰۰    ۶۰٫۰۰۰    ۸۰٫۰۰۰    ۱۰۰٫۰۰۰   ۱۲۰٫۰۰۰  ۱۴۰٫۰۰۰  ۱۶۰٫۰۰۰  ۱۸۰٫۰۰۰

درآمد فارغ التحصیلانی که دو سال سابقه کاری دارند , به رنگ طوسی نشان داده شده است .

درآمد فارغ التحصیلانی که ۵ سال یا بیشتر سابقه کاری دارند , به رنگ آبی نشان داده شده است .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz