درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پروازبه انگلیس با ویزا دانشجوییTier4-General

پروازبه انگلیس با ویزا دانشجوییTier4-General

پرواز به انگلیس با ویزای دانشجویی Tier4-General

اگر تمایل به تحصیل در انگلیس دارید باید از انواع ویزاهای تحصیلی آن اطلاع داشته باشید. یکی از این ویزاها، ویزای Tier4-General می باشد. در صورتی که شما بالای ۱۶ سال باشید می توانید درخواست ویزای جنرال Tier4 برای تحصیل در بریتانیا بدهید. در این صورت شما باید شرایط زیر را نیز داشته باشید:

  • به شما یک مکان برای گذراندن دوره آموزشی پیشنهاد شده باشد
  • مهارت های نوشتن، خواندن و صحبت کردن به زبان انگلیسی را داشته باشید
  • شما باید بتوانید نسبت به پرداخت شهریه و هزینه های زندگی خود اقدام نمایید- که مقدار این توانایی مالی بستگی به شرایط شما دارد
  • شما از کشوری به جز کشورهای منطقه EEA یا سوییس باشید

چه موقع می توانید درخواست خود را برای ویزای جنرال Tier4 ارائه دهید؟

برای این که درخواست خود برای اخذ این نوع ویزا را دریافت کنید باید از زمان شروع دوره ها آگاه باشید و ۳ ماه قبل از شروع دوره برای ویزای خود اقدام نمایید و تا ۳ هفته برای ویزای خود تصمیم گیری نمایید.

مدت زمان اقامت در انگلستان

شما می توانید قبل از شروع دوره آموزشی خود به بریتانیا سفر کنید. در صورتی که دوره آموزشی شما ۶ ماه و یا کمتر است تا یک هفته قبل از شروع دوره و در صورتی که طول دوره شما بیشتر از ۶ ماه باشد از یک ماه قبل می توانید به بریتانیا سفر کنید. مدت زمان اقامت شما بستگی به نوع دوره آموزشی و رشته تحصیلی دارد که شما انتخاب کرده اید.

شما پس از اخذ ویزای دانشجویی خود می توانید در انگلستان تحصیل کنید و به عنوان یک دانشجوی فرصت مطالعاتی کار کنید. همچنین می توانید برای تمدید درخواست ویزای خود از خاک بریتانیا اقدام نمایید. طبق قوانین دولت بریتانیا شما نمی توانید از منابع مالی دولت استفاده نمایید و همین طور به عنوان یک مربی ورزشی و یا ورزشکار حرفه ای مشغول به کار شوید.

درخواست ویزای Tier4

برای درخواست این ویزا شما باید به صورت آنلاین در سایت کنسولگری بریتانیا  فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همچنین شما باید انگشت نگاری و عکس نیز برای دریافت اجازه اقامت بیومتریک نیز آماده کنید. شما باید اجازه اقامت بیومتریک خود را ظرف مدت ۱۰ روز از زمانی که گفته اید به انگلستان می رسید جمع آوری کرده باشید.

در صورتی که در حال حاضر از ویزای دیگری برای زندگی در انگلستان استفاده می کنید، می توانید آن را به ویزای جنرال Tier4 تغییر دهید. البته این در صورتی است که قبل از تاریخ انقضای ویزای خود اقدام نمایید.

شما فقط افراد زیر را می توانید در صورت امکان با خود به انگلستان ببرید:

  • همسر و یا شریک زندگی مدنی خود
  • نامزد خود
  • فرزندان زیر ۱۸ سال

در این صورت شما باید به سفارت ثابت کنید که توانایی پشتیبانی مالی از همراهان خود را نیز دارید و این مبلغ بابت هزینه های زندگی شما نسبت به نوع و طول مدت رشته تحصیلی شما متفاوت خواهد بود.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات کامل تر و یا پاسخگویی به سوالات خود می توانید با مشاوران ایران آنکارا تماس بگیرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz