درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پنج دانشگاه برتر آمریکا ۱

پنج دانشگاه برتر آمریکا ۱

با توجه به نظرسنجی در رتبه بندی دانشگاه ها، پژوهشگران MIT، استانفورد و دانشگاه هاروارد بهترین دانشگاههای ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شده است. به طور معمول کالج ها و دانشگاه ها…

با توجه به نظرسنجی در رتبه بندی دانشگاه ها، پژوهشگران MIT، استانفورد و دانشگاه هاروارد بهترین دانشگاههای ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شده است.  به طور معمول کالج ها و دانشگاه ها بر اساس معیارهای مختلف که شامل بررسی همکاری، حفظ دانشجوی سال اول و نرخ فارغ التحصیلان در کلاس می باشد، به بالای لیست صعود می کنند.

  • موسسه تکنولوژی ماساچوست (Massachusetts Institute of Technology)

این دانشگاه در شهر امهرست در ایالت ماساچوست قرار دارد. این دانشگاه شامل پنج مجموعه است که در پنج شهر قرار دارند ، این شعبه که از دیگر شعبه ها بزرگتر بوده مادر پنج شعبه دیگر نیز محسوب می شود ، به عنوان یکی از بهترین دانشگاههای ایالات متحده آمریکا شناخته شده است. موسسه فن آوری ماساچوست به طور مختصر MIT خوانده می شود. MIT محل ساخت اولین کامپیوتر در سال ۱۹۲۸ بوده است. همچنین دانشجویان می توانند درجه کارشناسی و کارشناسی ارشد در موضوعات مختلف از جمله هنر، فلسفه و نوشتن کسب کنند.

  • دانشگاه استنفورد (Stanford University)

دانشگاه استنفورد در سال ۱۸۸۵ به یاد پسر جان استنفورد و همسرش توسط خودشان تاسیس گردید. این دانشگاه در نزدیکی شهر سانفرانسیسکو ایالت کالیفرنیا قرار دارد . دانشگاه استنفورد یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیاست که علاوه بر به دست آوردن MBA  در ایالات متحده آمریکا، امکان دارد دانش آموزان نیاز به مدرک علم زمین ، آموزش، حقوق و پزشکی داشته باشند. “یاهو”  به وسیله دو نامزد دکترای دانشگاه استنفورد ایجاد شد، همچنین شرکت های سان مایکرو سیستم، هیولت پاکارد، گوگل، الکترونیک آرتز و سیسکو توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه ایجاد شده اند.

ادامه ی توضیحات در پنج دانشگاه برتر آمریکا (۲)

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz