درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پیگیری پرونده درخواست ویزای کانادا

پیگیری پرونده درخواست ویزای کانادا

زمان بررسی پرونده
پردازش درخواست من چه‌مدت به‌طول می‌انجامد؟
زمان پاسخ دهی برحسب کشوری که از آن اقدام می کنید متفاوت است. پس از تصمیم‌گیری درباره درخواست ویزای شما، اسناد پردازش شده به شما ارائه خواهند شد.
نحوه اطلاع از پاسخ درخواست ویزا از طریق دفاتر VAC
اطلاع‌رسانی ازطریق پیامک: اگر سرویس انتخابی ارزش افزوده پیامکی در زمان ارائه درخواست فعال شود، روند بررسی درخواست و تصمیم اجازه ورود در CVACاز طریق پیامک به اطلاع متقاضیان می‌رسد.
اطلاع رسانی ازطریق ایمیل: از طریق ایمیل ذکر شده در فرم متقاضی در زمان ارائه درخواست، روند بررسی درخواست و وضعیت اجازه ورود در CVAC به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
درخواست اجازه‌نامه کار و تحصیل: متقاضیان باید اصل پاسپورت خود را پس از دریافت فرم راهنمای CIC مجددا تحویل دهند تا آزمایش‌های پزشکی خود را در مرکز پزشکی تعیین شده CIC (در صورت نیاز) انجام دهند و به وسیله CIC برای ارائه مجدد اصل پاسپورت خود به مرکز درخواست ویزای کانادا (CVAC) راهنمایی می شوند. نسخه چاپی نامه Passport request در زمان ارائه مجدد پاسپورت به مرکز درخواست ویزای کانادا مورد نیاز است.
لطفا نسخه اصلی رسید پاسپورت (ICR)، اسناد مازاد خواسته شده و پاسپورت را در زمان ارائه مجدد پاسپورت به CVAV به همراه داشته باشید.
مهم: اگر ظرف مدت ۳۰ روز از تاریخ passport request، پاسپورت خود را به CVAC ارسال نکنید، پرونده شما به دفتر صدورویزای سفارت کانادا در آنکارا برگشت خواهد خورد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz