درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

چرا امریکایی ها عاشق زندگی در بریتانیا هستند

چرا امریکایی ها عاشق زندگی در بریتانیا هستند

مردم زیادی هر ساله برای شروع زندگی دوباره در یک کشور دیگر مهاجرت می کنند. بریتانیا جزو کشورهایی است که مهاجران زیادی از کشورهای دیگر دارد. در بین این مهاجران، امریکایی ها هم وجود دارند. هر ساله تعدادی از مردم امریکا نیز برای زندگی در بریتانیا به این کشور نقل مکان می کنند. اما این که چرا مردم از امریکا که کشوری بزرگ است به بریتانیا سفر می کنند، در زیر به برخی از دلایل آن اشاره می کنیم.

  • لهجه بریتانیایی ها

لهجه مردم در بریتانیا بسیار جذاب و شیرین است و برای گوش ها بسیار دلنواز می باشد. هر چند که امریکایی ها هم لهجه خوبی دارند اما فهمیدن آن کمی سخت تر است.

  • مهمان نوازی مردم بریتانیا

مردم بریتانیا اصلاحی دارند به نام “PLU” به معنی “People Like Us”. این جمله به این معنی است که مردم بریتانیا شما را دوست دارند و تمایل به برقراری ارتباط با شما دارند. این مهمان نوازی مردم باعث شده تا مهاجران زیادی مخصوصا از امریکا وارد این کشور شوند.

  • تاریخچه کشور بریتانیا

یکی از مهمترین افتخارات هر کشوری تاریخ آن است. هر چند که امریکا دارای تاریخ قدرتمندی است اما بریتانیا کشوری جوان است و مردم آن از تاریخ بلند و داستان های آن بسیار خشنود هستند. به همین منظور تعداد زیادی موزه های تاریخی در سر تا سر کشور وجود دارد تا تاریخ بریتانیا را به نمایش بگذارد.

  • سلطنت

سلطنت بریتانیا برای خیلی از امریکایی ها جذاب است و مردم زیادی هر ساله برای دیدن جاذبه های مربوط به آن مانند کاخ باکینگهام و دیدن گارد سلطنتی به بریتانیا سفر می کنند.

  • قطارها و پروازهای سرعت بالا به سمت اروپا

در لندن سیستم حمل و نقل خوبی برای مسافران وجود دارد. شما به راحتی می توانید ظرف ۲ ساعت به پاریس برسید و یا به راحتی به اسکاتلند بروید. همین سیستم حمل و نقل عالی باعث شده است تا امریکایی ها به راحتی قدم به خاک بریتانیا بگذارند و حتی در این کشور اقامت بگیرند.

  • کریسمس ها در بریتانیا

یکی از جذابیت های بریتانیا برای امریکایی ها جشن های کریسمس است. مردم بریتانیا کریسمس را از چند روز قبل از آن جشن می گیرند و خیابان ها را تزیین کرده و مراسم خاصی برای آن دارند حتی چند روز بعد از کریسمس نیز جشن هایی مثل بوکسینگ دی دارند. این چند روز جزو تعطیلات رسمی کشور به حساب می آید و مردم در این روزها تعطیل هستند و جشن می گیرند. این نوع مراسم جشن کریسمس نیز یکی دیگر از دلایل انتخاب بریتانیا توسط امریکایی ها برای زندگی می باشد.

  • احترام گذاشتن مردم بریتانیا به دیگران

همه انسان ها خواستار احترام هستند و مطمئنا مردم امریکا نیز از این قضیه مستثنی نیستند. وقتی با مردم بریتانیا صحبت می کنید متوجه می شوید که چه قدر با احترام با دیگران بر خورد می کنند. تشکر و خواهش  کردن از کلماتی است که بریتانیایی ها از آن در طول روز زیاد استفاده می کنند.

  • جاذبه های دیدنی بریتانیا

یکی دیگر از جذابیت های بریتانیا وجود مکان های دیدنی بسیار است و مردم بریتانیا هر روز هم در تلاش هستند تا جاذبه های دیگری را به کشورشان اضافه کنند تا صنعت توریست را گسترش دهند.

این دلایل نه تنها برای امریکایی ها بلکه مردم دیگری را از سراسر جهان برای مهاجرت به بریتانیا به این کشور می کشاند. شما نیز اگر قصد سفر و زندگی در بریتانیا را دارید برای مشاوره می توانید با ایران آنکارا تماس بگیرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz