درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

چرا بیرمینگهام را برای زندگی انتخاب میکنند

چرا بیرمینگهام را برای زندگی انتخاب میکنند

در شهرستان متروپلین، شهری به نام بیرمنگام یا بیرمینگهام (Birmingham) وجود دارد که بعد از لندن پرجمعیت ترین شهر انگلستان محسوب می شود. اما دلیل این جمعیت زیاد شهری چیست و این که چرا مردم بیرمینگهام را برای زندگی انتخاب می کنند شاید سوال شما نیز باشد. دلیل جمعیت زیاد این شهر مطمئنا رضایتمندی مردم آن است. در ادامه این پست به برخی از دلایل رضایت مردم از زندگی در بیرمینگهام اشاره خواهیم کرد.


• افق زیبای شهر بیرمینگهام

گرچه مردم بیرمینگهام را شهرزیبایی نمی دانند اما نداشتن جاذبه ها را نمی توان دلیل بر بد بودن شهر دانست. یکی از زیبایی های شهر، افق بی نظیر آن است که در عکس زیر می توانید آن را ببینید


• غذاهای لذیذ بیرمینگهام

یکی از چیزهایی که شهر را خاص کرده است، غذاهای لذیذ آن است و مردم شهر اعتقاد دارند بعد از لندن بیشترین ستاره های غذایی متعلق به بیرمینگهام می باشد. خیلی از آشپزهای معروف که برنده جوایز آشپزی شده اند، در این شهر در بهترین رستوران ها مشغول به کار هستند.


• علاقه زندگی مردم اروپا در بیرمینگهام

شاید همه ۶۴ میلیون مردمی که در بریتانیا زندگی می کنند ولی طبق آمار گرفته شده از ژوئن سال ۲۰۱۳ تا ژوئن سال ۲۰۱۴ نزدیک به ۵۸۰۰۰ نفر لندن را ترک کرده اند و خیلی از آن ها به بیرمینگهام مهاجرت کرده اند. این افراد اکثرا بین ۳۰ تا ۳۹ سال بودند و مقصد بیشتر آن ها به دلیل این که این شهر را مکانی مناسب برای زندگی می دیدند، بیرمینگهام بود.


• لهجه دوست داشتنی مردم در بیرمینگهام

شاید یکی از مسائل جالب که در این شهر با آن مواجه شوید، لهجه زیبای مردم آن باشد تا جایی که در روزنامه ها نیز راجع به آن گاهی مقاله هایی نوشته می شود. وقتی برای دانش آموزان در تابستان لهجه های مختلف مردم بریتانیا را پخش می کنند، بیشتر آن ها از نظر زیبایی به لهجه مردم بیرمینگهام رای می دهند.


• مفهوم خانه در بیرمینگهام

یکی از چیزهای جالبی که در این شهر می بینیم این است که مفهوم خانه برای مردم متفاوت است. مردم در کشورها، شهرها و محله های مختلف زندگی می کنند اما وقتی از مردم این شهر می پرسید خانه شما کجاست بدون هیچ درنگی می گویند خانه من بیرمینگهام است.


• جوانان و تحصیل در بیرمینگهام

مردم این شهر بسیار دانشجو پذیر هستند و با داشتن ۵ دانشگاه خوب شکی نیست که چرا دانشجویان زیادی هر ساله برای تحصیل به این شهر مهاجرت می کنند. نزدیک به ۴۰ درصد از ساکنان، زیر سن ۲۵ سال هستند به همین خاطر این شهر جوانترین شهر اروپا معرفی شده است.


• موقعیت مکانی بیرمینگهام

یکی از دلایل مهم خاص بودن شهر بیرمینگهام و انتخاب آن برای مهاجران، مرکزیت شهر در بریتانیا می باشد. به دلیل در مرکز بودن شهر، شما به راحتی می توانید به شهرهای دیگر کشور سفر کنید. دسترسی به شهر از طریق جاده ها و همچنین قطار به راحتی از تمام نقاط کشور قابل دسترس است.
اگر تمایل به مهاجرت به انگلیس دارید و برای انتخاب شهر برای اقامت خود به مشاوره نیاز دارید می توانید با مشاوران ما در ایران آنکارا تماس حاصل فرمایید و از تجربیات آن ها در این زمینه استفاده نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz