درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

چند اشتباه بزرگ در سفر به دبی

چند اشتباه بزرگ در سفر به دبی

اغلب مسافرانی که برای اولین بار قصد سفر به دبی را دارند، بدون اینکه از گردشگران حرفه ای تور دبی سوال کنند یا در سایت های متفاوت در مورد این امارت تحقیق کنند کارهای اشتباهی انجام می دهند که سفر را برای خود تلخ می کنند. در این مطلب چند اشتباه بزرگ هنگام سفر با تور دبی را به شما نشان می دهیم تا سفری خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید:

  1. هرگز، هرگز، هرگز و باز هم هرگز تعداد زیاد چمدان با خود حمل نکنید!

بارها اتفاق افتاده که در هواپیما نشسته ایم و صحبت مسافرانی که برای اولین بار با تور دبی سفر کرده اند را می شنویم که از آوردن چندین چمدان پشیمانند. هیچ لزومی ندارد که برای سفر، چندین بار لباس خود را عوض کنید زیرا در اینجا نه میهمانی خاصی دعوت می شوید و نه اینکه موقعیتی خاص برایتان پیش خواهد آمد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تعداد محدودی از لباس های اسپورت و یک دست لباس مجلسی بردارید.

  1. در نگاه اول خرید نکنید.

چند اشتباه بزرگ در سفر به دبی-۲

بازار های دبی بسیار جذاب و متنوع هستند و قطعا شما نمی توانید تمام بازار را با خود به کشورتان بیاورید. بنابراین در نگاه اول اجناس خود را خریداری نکنید. سعی کنید از بازار های بیشمار دبی بازدید کرده و مقدار خرید خود را میان چندین بازار تقسیم کنید.

  1. حتما به کلماتی نظیر ” هتل نزدیک شهر” توجه کنید.

این کلمات برای انتخاب تور دبی بسیار اهمیت دارد زیرا برای رفت و آمد شما مناسب خواهد بود و موجب صرفه جویی و خرج کمتر خواهد شد.

  1. برای رزرو بلیط تور دبی، بهترین زمان را انتخاب کنید.

اگر به دنبال تور ارزان دبی می گردید، پیشنهاد می کنیم ۴۹ روز قبل از پرواز حتما بلیط خود را خریداری کنید. حتی برخی آژانس ها، پیشنهاد می کنند که ۸۰ روز قبل از پرواز بلیط خود را خریداری کنید.

چند اشتباه بزرگ در سفر به دبی-۳

  1. حتما قبل از سفر وسایل خود را بازبینی کنید.

حتما قبل از سفر، یک بار وسایلی مانند شامپو، مواد نگهدارنده مو و غیره که با خود به سفر می برید را چک کنید زیرا دیده شده که بسیاری از مسافران با چک نکردن وسایلشان موجب از بین رفتن لباسشان شده اند.

چند اشتباه بزرگ در سفر به دبی-۵

  1. در خود فرودگاه پول خود را تبدیل کنید.

ممکن است از عموم مردم بشنوید که تعویض پول در فرودگاه کار بسیار غیر حرفه ایست، اما بدانید که آن ها بسیار اشتباه می گویند زیرا در بیشتر فرودگاه ها برای پول کم تر از ۳۰۰ دلار احتیاجی به پرداخت کمیسیون نیست و این قطعا به نفع شما خواهد بود.

  1. از مشاوران آژانس های مسافرتی کمک بگیرید.

چند اشتباه بزرگ در سفر به دبی-۴

قطعا تجربه افرادی که در آژانس های مسافرتی مانند ایران آنکارا حضور دارند بسیار مورد استفاده شما مسافران قرار می­ گیرد. بدون مشورت ممکن است هتل درست انتخاب نکنید، زمان تور دبی را اشتباه برگزینید و همچنین شاید برای ویزای خود به مشکل بربخورید. بنابراین بهترین گزینه قبل از مسافرت مشاوره با آژانس های گردشگری و استفاده از توضیحات آن­هاست تا سفری به یاد ماندنی و کارآمدی را همراه با خانواده خود تجربه کنید.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz