درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

چند تفریح هیجان انگیز برای افراد باسلیقه خاص

چند تفریح هیجان انگیز برای افراد باسلیقه خاص

 

برخی افراد به دلیل هیجانی نبودن موزه ها و اماکن تاریخی، هیچگاه به این مکان ها سفر نمی کنند. این افراد ارمنستان را نیز یکی از آن سفر های بی هیجان می دانند و فرصت سفر با تور ارمنستان را از خود دریق می کنند. در این پست قرار است به آن ها نشان دهیم که ارمنستان فقط بازدید از سنگ ها، کلیسا ها و موزه ها نیست که انسان را وادار به مسافرت به آنجا می کند. بلکه تفریحات هیجان انگیز و کمی ترسناک نیز در این سرزمین وجود دارد که می تواند شما را مجذوب کند و حتی بخواهید بار دیگر به این کشور سفر کنید.

بنابراین با اعتماد به ما چمدان های خود را بردارید، دوربین را آماده کنید و راه بیفتید.

همه ما در زمان هایی، نیاز بیشتری به هیجان و سرزنده شدن داریم. بنابراین ورزش هایی را انتخاب می کنیم که کمی جالب و کمی هم سرشار از انرژی باشد. همچنین در آن ورزش ها می تواند کمی ترس نیز اضافه شود تا سرزندگی و آدرنالین را بیشتر کند.

زیپلاینینگ در ارمنستان

انسان بیش از ۴ قرن آرزو داشت که پرواز کند. ما در این نسل بسیار خوش شانس هستیم که در دنیای پاراگلایدر، هلکوپتر، هواپیما و چتربازی را در دنیای خود داریم و هر روز می توانیم از آن ها استفاده کنیم.

یکی دیگر از چیز هایی که ما به آسانی به آن دسترسی داریم و می توانیم با آن درون خود را آرام کنیم، استفاده از زیپلاینیگ است.

این ورزش یکی از جدید ترین کار ها در گردشگری به شما آمده است.  می توانید در زیپلاینینگ، خود را رها و آزاد احساس کنید. تصور کنید، قرار است کوه های فوق العاده ارمنستان،  منطقه سرسبز تاوش، را ببینید و قرار است در ارتفاع ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری از سطح زمین زیپلاین کنید.

چند تفریح هیجان انگیز برای افراد با سلیقه خاص چند تفریح هیجان انگیز برای افراد با سلیقه خاص۳

اصلا نگران نباشید زیرا به هیچ مهارتی قبل از این کار نیازی ندارید. در آنجا آموزگارانی وجود دارند که به شما یاد می دهند چگونه بال هایتان را باز کرده و پرواز کنید.

صخره نوردی در ارمنستان

تا به حال از سمفونی سنگ ها چیزی شنیده اید؟ متحیر نشوید! هیچ چیز در این دنیا غیر ممکن نخواهد بود. در ارمنستان می­توانید ببینید و قدرت زیبایی شناسی خود را نیز برای لمس کردن بالا ببرید. از صخره ها بالا بروید و لذت را با روح و جان خود لمس کنید. می­توانید از مناظری که می بینید نیز عکس و فیلم گرفته و به دیگران نشان دهید.

نکته قابل توجه این است که مانند همه چیز در جهان، برخی قسمت ها بخصوص قسمت های بازالتی وجود دارد که برای صخره نوردی بسته بوده و ممنوع می باشد.

چند تفریح هیجان انگیز برای افراد با سلیقه خاص۲

آفرودینگ در ارمنستان

این تفریح برای کسانی که می خواهند آدرنالین بیشتری را رها سازند، بسیار موثر خواهد بود و ترجیح می دهند روی زمین با سرعت حرکت کنند تا اینکه در هوا پرواز کنند. آفرودینگ در ارمنستان برای کسانی که مشکل قلبی دارند یا می ترسند و ممکن است از هوش بروند قطعا مناسب نخواهد بود زیرا قرار است روی کوه­ های ناهموار و صعب العبور و گام نخورده رانندگی کنید. قرار است در جاهای پر پیچ و خم آفرود کنید و بسیار لذت ببرید. در طول رانندگی شما کوه های بی نظیر ارمنستان، مناظر زیبا، دره های عجیب، دریاچه طبیعی ودست نخورده و جنگل های زیبا ببینید. اگر کسی کنارتان هست و همراه شماست حتما از این مناظر عکس بگیرید.

چند تفریح هیجان انگیز برای افراد با سلیقه خاص۱

شجاعت خود را جمع کرده و با یکی از  تور­های ارمنستان به این تفریحات تن دهید.

 


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz