درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

چند نکته طلایی جهت اخذ ویزای دبی

چند نکته طلایی جهت اخذ ویزای دبی

 

دبی، به دلیل جاذبه های گردشگری بی­شمار و همچنین مرکز خرید های بی همتایش، بازدید کنندگان بسیاری را به سوی خود جذب می کند. زمانی که تصویر برج العرب یا دبی مال و غیره را می بینیم، هوس مسافرت به دبی به سرمان می آید و شروع به پرس و جو می کنیم. به همین دلیل قرار است در این پست چند نکته طلایی جهت اخذ ویزای دبی را به شما گوشزد کنیم. اما پیش از این توصیه می کنیم جهت اخذ ویزا از آژانس گردشگری ایران آنکارا کمک بخواهید.

چند نکته طلایی جهت اخذ ویزای دبی۱

موارد طلایی که با آن به راحتی ویزای خود را دریافت می کنید:

  1. زمانی که دارید برای سفرتان برنامه ریزی می کنید، حتما خودتان شخصا برای ویزای خود پیگیری کنید و از آژانس های گردشگری سوال کنید. زیرا به دلیل اینکه اطلاعات همه جوره در دسترس عموم قرار دارد و اینکه ممکن است کار­های دیگری نیز داشته باشند، به شما نگویند که برای ورود به این کشور احتیاج به اخذ ویزا دارید.
  2. حتما از قبل از وجود حد­اقل ۶ صفحه در پاسپورت خود اطلاع پیدا کنید. گرچه برای صدور ویزا در این مرحله ممکن است نیازی نباشد. ولی کنسول­گری ها معمولا یک تا دو صفحه خالی لازم دارند و این مسئله می تواند بهانه ی خوبی برای عقب انداختن کار شما شود. اگر نیاز به صفحات بیشتری دارید می توانید با مراجعه به دفتر ملی اخذ گذرنامه، این مشکل را حل کنید.
  3. مطمئن شوید که تاریخ پاسپورت شما تمام نشده باشد. حتما باید حداقل شش ماه به پایان آن مانده باشد.
  4. درخواست برای ویزا. در این مرحله شما نیاز به کمک یک آژانس مسافرتی خوب برای تهیه ویزا دارید. در ابتدا می بینید که راه های درخواست ویزا گیج کننده می باشند. زبان های متفاوتی برای پر کردن فرم های ویزا به کار می رود که ممکن است شما را به دردسر بیاندازد. اگر از چیزی مطمئن نیستید، حتما از کسی بپرسید، حدس نزنید! چون اشتباه در چنین فرم هایی برای شما پر هزینه خواهد بود.
  5. برای صدور گذرنامه یا اخذ ویزا، نیاز به ارایه ۲ قطعه عکس رنگی دارید. برای این کار شما حتما به یک عکاسی مراجعه کنید و در صورتی که زیاد به مسافرت می روید، تعداد عکس ها را بالا تر در نظر بگیرید.
  6. برنامه سفر خود را که شامل تاریخ ورود و خروج می شود ، تنظیم کنید. این امر موجب می شود برای تهیه بلیط هواپیما به دردسر نیفتید.
  7. حتما زمان ارایه مدارک خود، از مدارکتان برای خودتان نیز کپی بگیرید.
  8. از گواهینامه رانندگی خود یک کپی همراه داشته باشید، این جزء قوانین نیست ولی یک سیاست خوب و هوشمندانه است. در بعضی کشورها به اینگونه مدارک نیاز می شود ولی معمولا ذکر آن در بین سایر مدارک فراموش می شود.
  9. هزینه را فراموش نکنید. می توانید هزینه اخذ ویزا را با کارت اعتباری پرداخت کنید ولی اغلب کنسول­گری ها کارت اعتباری قبول نمی کنند.
  10. در آخر، از شرکت های خدمات ویزا استفاده کنید. این شرکت ها منصف، سریع و با تجربه هستند. از این طریق شما اصلا به زحمت نمی افتید.

 

 

نکته آخر اینکه آژانس گردشگری ایران آنکارا را فراموش نکنید. این آژانس گردشگری برای ارائه خدمات بهتر به شما مسافران از هیچ تلاشی دریغ نمی­کند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz