درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

چگونه در کانادا به دنبال کار بگردیم

چگونه در کانادا به دنبال کار بگردیم

تجربه کار کردن در کانادا برای کسانی که قصد مهاجرت به کانادا دارند، ممکن است بسیار چالش بر انگیز باشد. پیدا کردن شغل مورد نظرتان زمانبر است. اما هر چه بیشتر در مورد چگونه یافتن شغل، فرهنگ کار کردن در کانادا و این که کارفرمایان کانادایی به دنبال چه کسانی برای استخدام هستند کار شما را راحت تر خواهد کرد.
برای کار کردن در کانادا شما نیاز به یک شماره بیمه اجتماعی (SIN) دارید. شما هر چه سریعتر باید درخواست شماره بیمه اجتماعی خود را در کانادا ثبت کنید.
دریافت اطلاعات مهم در مورد پیدا کردن شغل در کانادا
منابع زیادی برای گرفتن اطلاعات برای یافتن یک شغل در کانادا وجود دارد:
•    به محض این که به کانادا رسیدید با سازمان خدمات مهاجرین تماس بگیرید. این سازمان ها اصولا دوره های آموزشی کاریابی، کارگاه های آموزشی نگارش رزومه و یک سری خدمات دیگر را برای کمک به پیدا کردن کار به شما ارائه می دهند.
•    سایت بانک کار منبع خوبی برای اطلاعات بازار کار و مشاغل در کانادا است. این سایت به شما اطلاعات رایگان شغلی و حرفه ای می دهد مثل معرفی شغل ها، تحصیلات مورد نیاز، شرح وظایف اصلی، حقوق، روند اشتغال و … برای مشاغل موجود در کانادا.
•    خدمات کانادا اطلاعات مهمی در یافتن و پذیرش شغل دارد.
•    وب سایت های استانی هم منبع مناسبی برای اطلاعات استخدام دارد.
را ه های پیدا کردن کار در کانادا
راه های زیادی برای یافتن شغل در کانادا وجود دارد:
•    به دنبال شرکت هایی بگردید که شما خود خواستار شغل در آن ها هستید. شرکت ها اصولا شغل های مورد نظر خود را برای استخدام در سایت هایشان قرار می دهند. شما می توانید حتی به صورت مستقیم با شرکت ها تماس بگیرید تا ببینید که آیا نیاز به ستخدام دارند یا نه.
•    شرکت در بازار کار در شهر خود. بازار کار به کارفرمایان و کارجویان اجازه ملاقات و بحث را می دهد.
•    از سایت های جستجوگر شغل و قسمت های آگهی استخدام در روزنامه ها استفاده کنید. در سایت بانک شغل هر روز بیش از ۲۰۰۰ آگهی برای استخدام وجود دارد. شما در این سایت شانس پیدا کردن شغل با خدمات عمومی فدال را خواهید داشت.
•    از آژانس های کاریابی کمک بگیرید. برای پیدا کردن لیست آژانس های کاریابی معتبر به سایت مرکز خدمات کانادا مراجعه کنید.
•    از دوستان و آشنایان خود برای پیدا کردن کار کمک بگیرید. خیلی از شرکت ها برای استخدام آگهی نمی دهند و شما فقط از طریق دیگران ممکن است از آنها باخبر شوید.
برای پیدا کردن شغل از این دو سایت زیر هم می توانید استفاده کنید:
بانک شغلی www.jobsetc.gc.ca
۱۰۰ آگهی استخدام برتر www.canadastop100.com
در پست های بعدی راجع به حق بیمه و حقوق صحبت خواهیم کرد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

ترتیب :   جدیدترین | قدیمی ترین | دارای بیشترین آرا
Yousef
میهمان
Yousef
آذر ۲۸, ۱۳۹۴ ۱۶:۳۶

Salam,Man dar hal hazer ba zan va badokhtare 10 salam dar chin zandegi mikonim,Khanoomam chinieh va dokhtaram ha hamintor,man man Irani hastam va visai ezdewvaj daram.mikham kolan ba khanevadeh be canada mohajerat konim.
mamnoo misham bishttar rahnamaim konied.

محمد امینی
میهمان
محمد امینی
آذر ۲۹, ۱۳۹۴ ۲۰:۳۰

سلام قربان شما باید با مشاور ما خانم عربی در ساعات اداری به وقت ایران جهت مهاجرت به کانادا تماس بگیرید شماره تماس ۰۲۱۸۸۷۳۶۷۰۳

wpDiscuz