درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا(۲)

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا(۲)

قراردادهای استخدام

کارگران موقت خارجی که در مشاغلی استخدام می‌شوند که به‌میزان کم‌تری از آموزش رسمی نیاز دارد، برای محافظت از خود، باید با کارفرمای خود قرارداد استخدام را امضا کنند. این‌کار توصیه می‌شود اما لازم نیست. نیروی متخصص ماهر و خارجی پیش از آغاز کار به‌همراه کارفرمای خود قرارداد استخدام را امضا می‌کنند. هم شما و هم کارفرمای شما باید از شرایط و ضوابط قرارداد پیروی کنید که شامل موارد زیر نیز می‌باشد:

  • حقوق و کسورات حقوق شما
  • جزییات وظایف شغلی شما
  • شرایط استخدام

در بخش شرایط استخدام قراردادتان باید حتما به‌طور مختصر حداکثرساعاتی که در طول هفته باید کارکنید و مبلغ دریافتی بابت اضافه‌کاری، قید شود. قوانین مربوط به ساعات کاری و اضافه‌کاری (زمان اضافی یا زمان کاری پس از ساعات قانونی) باتوجه به ایالت یا منطقه‌ای که در آن کار می‌کنید متفاوت است. در اغلب موارد، ساعات کاری به‌انضمام اضافه‌کاری از ۴۸ ساعت در هفته تجاوز نمی‌کند.

باید حتما از قرارداد امضا شده نسخه کپی تهیه کنید. اگر در آینده، شما و کارفرمایتان درباره جزییات کاری مانند وظایف کاری، پرداخت حقوق یا شرایط کار توافق نداشته‌باشید، قرارداد می‌تواند در حل موضوع به شما کمک کند و می‌تواند برای حل اختلاف در دادگاه‌های ایالتی یا فدرال مورداستفاده قرار گیرد. تازمانی که در کشور کانادا هستید نیاید با امضای قرارداد دیگری با شرایط و ظوابطی که بدون توجیه‌منطقی کمتر به‌نفع شما است موافقت کنید.

قرارداد باید شامل اطلاعاتی درباره کسورات پرداختی (برای مثال حق‌بیمه پرداخت شده برای طراح بازنشستگی و مزایای بیمه اشتغال کانادا) باشد.

کارفرمایانی که کارگران موقت خارجی را برای مشاغلی استخدام می‌کنند که به آموزش رسمی کمتری نیاز دارد باید موارد زیر را پرداخت یا فراهم کنند: هزینه‌ انتقال کارگر به کشور کانادا، هزینه بیمه سلامت خصوصی تازمانی‌که کارگر واجد شرایط مراقبت‌های بهداشتی ایالتی و منطقه‌ای گردد و هزینه‌های اسکان (اگر مورد نیاز بود).


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz