درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا(۴)

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا(۴)

اسکان نیروی کار خارجی در کانادا

در کشور کانادا کارفرمای شما ملزم نیست تا برای شما مکانی فراهم کند تا درآن زندگی کنید، مگر اینکه شما:

  • یک کارگر موقت مزرعه باشید که تحت برنامه کارگر کشاورزی فصلی (SAWP) یا جریان کشاورزی استخدام شده باشد.
  • یک مراقب دائمی باشید که تحت برنامه زندگی با مراقب (LCP) استخدام شده باشید.

در شرایط جریان کشاورزی و LCP، کارفرما می‌تواند بخشی از هزینه اسکان را از حقوق شما کسر کند. براساس SWAP، تنها کارفرمایان ایالت بریتیش‌کلمبیا می‌توانند هزینه اسکان را از حقوق پرداختی کسر کنند. در اغلب ایالات و مناطق دیگر، مبلغ هزینه‌شده برای وعده‌های غذایی و اسکان به یک حداکثر مبلغ محدود می‌شود که باید در قرارداد ذکر شود.

توجه: ممکن است در هر زمانی در طول استخدام خود بخواهید تا به‌جهت اسکان شخصی، مسکن فراهم شده به‌وسیله کارفرما را ترک کنید. اگر شما به عنوان پرستار دائمی استخدام شدید، اگر کارفرمای خود را تغییر بدهید یا برای محافظت از سلامت و امنیت خود کار را ترک کنید، باید مسکن فراهم شده به‌وسیله کارفرما را تخلیه کنید.

بهداشت و ایمنی حرفه‌ای

همه کارگران در کشور کانادا، حق برخورداری از محلی کار ایمن و سالم را دارند. در کشور کانادا برای محافظت از کارگران دربرابر شرایط کاری خطرناک قوانین وجود دارد.

دولت‌های فدرال، ایالتی و منطقه‌ای، هر یک برای بررسی مسائل بهداشتی و سلامتی، قوانین و شیوه‌های خاص خود را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حقوق و مسئولیت‌های خود و شیوه‌های شکایت، یا برای گزارش یک محیط کار غیرایمن یا آسیب‌دیدگی، با دفاتر بهداشت و ایمنی حرفه‌ای ایالت یا منطقه خود یا دفتر منطقه‌ای برنامه نیروی کار فدرال، تماس بگیرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz