درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا(۵)

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا(۵)

آیا کار شما امنیت شغلی دارد ؟

سوالاتی از این قبیل را از خود بپرسید:

  • آیا برای شغلی که انجام می‌دهم و ماشین‌آلات و تجهیزاتی که مورداستفاده قرار می‌دهم، آموزش کافی دیده‌ام؟
  • آیا تجهیزات ایمنی مناسبی برای انجام این شغل دارم؟
  • آیا در زمان انجام شغلم احساس ناامنی می‌کنم یا می‌ترسم که آسیب ببینم؟
  • آیا در نزدیکی مواد خطرناک کار می‌کنم؟

خودداری از انجام کار خطرناک

اگر فکر می‌کنید کاری که انجام می‌دهید یا گفته‌شده است که باید انجام دهید خطرناک است و شما برای انجام وظایف شغلی یا کار با ماشین‌آلات آموزش‌های لازم را دریافت نکرده‌اید، حق عدم‌پذیرش کار را دارید.

کارفرمای شما نمی‌تواند به‌دلیل امتناع از کار شما را تنبیه کند و باید تا وقتی ‌که موارد زیر تحقق یابند حقوق شما را پرداخت کند:

  • خطر حذف‌شده باشد.
  • شما آموزش‌های لازم را دریافت کرده باشد و آماده کار باشید.
  • شما احساس می‌کنید که دیگر مشکلی وجود ندارد.
  • یک مقام دولتی به شما بگوید که انجام این‌کار بی‌خطر است.

آسیب‌دیدگی در حین‌کار

بسیاری از ایالت‌ها و مناطق به کارگران مزایای جبران غرامت پرداخت می‌کنند. اگر شما در حین کار مجروح شده باشید و یا شغل شما باعث بیماری شما شده باشد، جبران غرامت کارگران به شما کمک می‌کند (مزایای پزشکی یا دستمزد).

کارفرمای شما باید در بیمه ایمنی محل کار ثبت‌نام کند تا اطمینان یابد که کارگران در صورت آسیب، تحت پوشش بیمه هستند.

کارفرمای شما نباید برای طرح بیمه ایمنی محل کار، هیچ پولی از حقوق شما کسر کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایای غرامت کارگران، با هیئت‌های غرامت کارگری منطقه یا ایالت خود تماس بگیرید.

تذکر: اگر در محل کار دچار سانحه شدید سریعا موضوع را به سرپرست خود انتقال دهید و اگر فکر می‌کنید که به کمک‌های پزشکی نیاز دارید فورا به پزشک مراجعه کنید.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz