درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا

کارمندان خارجی دارای ویزای کار موقت کانادا

 حقوق شما محفوظ است!

به کشور کانادا خوش آمدید!

کشور کانادا یکی از قوی‌ترین حامیان حقوق بشر هم در داخل کشور و هم در سطح بی‌الملل است. این مقاله طراحی شده است تا به واسطه آن شما از حقوق خود در طول حضورتان به عنوان کارگر موقت در کشور کانادا اطلاع یابید.

قوانین کشور کانادا از تمامی کارگران حاضر در کانادا از جمله کارگران دارای ویزای موقت حمایت می‌کند. سوء‌استفاده از یک تبعه خارجی، قوانین کانادا و حقوق بشر را نقض می‌کند.

دولت کشور کانادا همه فعالیت‌های مربوط به بهره‌کشی از نیروی کار از جمله قاچاق انسان را محکوم می‌کند. قاچاق انسان شدیدترین شکل بهره‌کشی نیروی کار و بهره‌کشی جنسی است و با اشد مجازات از جمله حبس با آن برخورد می‌شود.

کارفرمای شما:

  • باید دستمزد (ازجمله اضافه کاری) کار شما را پرداخت کند.
  • باید اطمینان یابید که محل‌کارتان امن است.
  • باید به شما زمان تعطیلی و روزهای فراغت از کار بدهد.
  • نمی‌تواند شما را مجبور به انجام وظایفی کند که برای آن استخدام نشده‌اید و یا آموزش ندیده‌اید.
  • نمی‌تواند پاسپورت یا مجوز کار شما را از شما بگیرد.
  • نمی‌تواند شما را به اخراج از کشور کانادا یا تغییر وضعیت مهاجرتتان تهدید کند.

در کشور کانادا، استخدام در اغلب شغل‌‌ها تحت پوشش قوانین ایالتی و منطقه ای‌ قرار دارد. هر ایالت و منطقه دفتری دارد که به قوانین نیروی‌کار و استخدام می‌پردازد. می‌توانید با فردی از اداره استانداردهای نیروی کار یا استخدام منطقه خود درباره دستمزد عادلانه، ساعات کاری، دوره‌های استراحت، شرایط کاری و وظایف شغلی قابل پذیرش و همچنین ارائه دیگر خدمات صحبت کنید.

بعضی از شغل‌ها از سوی دولت فدرال موردنظارت قرار می‌گیرند و استانداردهای اشتغال تحت قانون نیروی کار کشور کانادا قرار می‌گیرد. برای مشاهده فهرست محل‌های کاری تحت نظارت دولت فدرال، به وب‌سایت‌های مربوطه مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص تمام استانداردهای مربوط به استخدام، مانند قرارداد، ساعات کاری، حداقل دستمزد، فسخ نمودن استخدام یا واجدشرایط بودنتان برای منافع خاص، لطفا با دفاتر استانداردهای نیروی کار یا استخدام ایالتی یا منطقه‌ای تماس بگیرید.

شما برای تماس با این دفاتر یا  بازدید از وب‌سایت آن‌ها به اجازه کارفرمایتان نیازی ندارید. کارفرما‌ها نمی‌توانند به‌خاطر استفاده از این خدمات شما را مجازات یا اخراج کنند.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz