درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کار در دانشگاه

کار در دانشگاه

ممکن است شما نیز متقاضی ویزای دانشجویی کانادا باشید و به این فکر می کنید که آیا در کانادا می توانید برای تامین مخارج خود مشغول به کار شوید یا نه. شما می توانید در دانشگاهی که در حال تحصیل هستید بدون مجوز کار مشغول به کار شوید اگر:

  • شما یک دانش آموز تمام وقت در

ü      یک موسسه متوسطه عمومی مثل یک دانشکده یا دانشگاه  و یا در دانشگاه های CEGEP در کبک

ü      یک موسسه متوسطه عمومی که تحت نظر قوانین و آیین نامه یکسان یک موسسه عمومی عمل می کند، و حداقل ۵۰ درصد از منابع مالی آن از کمک های مالی دولت می باشد.(در حال حاضر تنها موسسات آموزشی خصوصی در سطح کالج در کبک واجد شرایط هستند)

ü      یک موسسه کانادایی خصوصی که به وسیله قانون ولایتی تایید شده باشد

  • شما مجوز معتبر تحصیلی داشته باشید

شما باید کار کردن خود را در محیط دانشگاه در زمانی که هر یک از شرایط بالا را نداشته باشید، متوقف کنید.

شماره بیمه اجتماعی Social Insurance Number

شما برای کار نیاز به داشتن یک شماره بیمه اجتماعی SIN از کانادا برای کار در کانادا دارید تا از مزایا و سرویس های برنامه های دولت بتوانید استفاده کنید.

شما باید یکی از شرایط زیر و یا در قسمت ملاحظات مجوز تحصیل خود، درخواست شماره بیمه اجتماعی برای کار در محیط دانشگاه را را داشته باشید:

  • پذیرفتن استخدام در محیط دانشگاه در موسسه ای که در آن به صورت تمام وقت تحصیل می کنید.
  • پذیرفتن استخدام در داخل و خارج دانشگاه اگر با معیارها و قوانین کار کانادا مغایرت نداشته باشد.

اگر مجوز شما یکی از شرایط گفته شده در بالا را ندارد، شما باید قبل از درخواست شماره بیمه اجتماعی یک تقاضانامه برای اصلاح مجوز تحصیلی خود ثبت کنید. هیچ هزینه ای برای این درخواست لازم نیست پرداخت کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz