درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کریسمس در دبی، سراسر شور و هیجان

کریسمس در دبی، سراسر شور و هیجان

جشن سال نو برای تمام جهان بسیار اهمیت دارد. در ماه ژانویه، همه همچنین ایرانیان به فستیوال ها و مراکز خرید می روند که محصولات را ارزانتر بخرند. تمام مراکز خرید، چراغانی شده و طراحی های متنوع کریسمس صورت گرفته است که همه را به وجد می آورد. این مراسم سراسر شور و هیجان در دبی، موجب شده که این شهر پر از توریست ها از کشور های مختلف شود. اعراب هم پا به پای مردم دیگر در مراسم آتش بازی و پایکوبی شرکت می کنند. اگر می خواهید شبی به یاد ماندنی را تجربه کنید حتما به کنسرت های متفاوت و مراسم آتشبازی یکی از مناطق دبی بروید. هوا در ماه ژانویه ۲۱ درجه است و موجب شده که این شهر یکی از پر جمعیت ترین شهر ها در شب سال نو به شمار برود.

دبی برای مراسم سال نو چیزی کم ندارد تا جایی که در سال ۲۰۱۲ بهترین مراسم ها در دبی برگزار شد و جشن سال ۲۰۱۴ رکورد بزرگ ترین آتشبازی را به خود در کتاب گینس اختصاص داد. بنابراین به جرات می توان گفت که یکی از بهترین زمان برای سفر تور دبی، ژانویه است.

کریسمس در دبی-۱

جشن کریسمس در تمام قسمت های دبی جریان دارد اما اگر می خواهید بهترین جشن را ببینید و هزینه هم برایتان اهمیت ندارد، پیشنهاد ما، رفتن به برج الخلیفه، برج العرب و پالم جمیرا می باشد. اما اگر نمی خواهید پول زیاد خرج کنید و در عین حال کمی خوش بگذرانید می توانید در میان مردم در خیابان جشن هیجان انگیز آتشبازی را مشاهده کنید یا از جشن هایی که در مراکز تجاری دبی برگزار می شود لذت ببرید و شام را نیز در رستوران های اطراف میل کنید. همچنین پیشنهاد دیگر برای مشاهده این جشن با شکوه در دبی، رفتن به صحرا و مشاهده آتشبازی و همچنین نوشیدن یک نوشیدنی دلچسب همراه خانواده است. برخی از هتل ها نیز مانند هتل جمیرا بیچ و غیره دارای جشن های کریسمس بسیار با شکوه می باشند.

اگر شما مانند سایر مردم به عشق خرید مسافرت می کنید، کادوی کریسمس ما به شما مژده ایست که به شما می دهیم. خوشبختانه مراکز خرید دبی باز بوده و اجناس خود را حراج می کنند.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

در سال ۲۰۱۶ قرار است شکوه جشن سال نو صد چندان شود. تمام هتل ها با درخت کریسمس تزیین شده و نهار و شام مخصوص کریسمس در تمام رستوران های سرشناس دبی و همچنین هتل ها سرو می شود. در مرکز خرید دبی مال، یکی از هیجان انگیز ترین و نفس گیر ترین رقص ها اتفاق می افتد. رقص با ۴ عنصر موجود که آب، هوا، آتش و زمین هستند. این رقص نشانه همکاری و همراهی همه عناصر با یکدیگر است که تشکیل دهنده زندگی انسان ها می باشد. همچنین در مارینای دبی، می توانید یکی از با شکوه ترین مراسم های کریسمس را ببینید. در این مجتمع تجاری برای مسافران تور دبی، سوغاتی فراوان وجود دارد که به مناسبت کریسمس بسیار ارزان شده اند.

کریسمس در دبی

پیست اسکی دبی، محلی برای برف بازی کودکان و بزرگسالان است. این محل جاییست که کودکان می توانند در زیر درختان و برف ها کادو­هایی که بابا نوئل برایشان پنهان کرده را پیدا کنند.

بنابراین در این ایام تعطیلات، مسافرت تور دبی را از دست ندهید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz