درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کلاس‌های زبان

کلاس‌های زبان

ساکنین دائمی کشور کانادا باید یکبار دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی یا فرانسه را بگذارانند. این کلاس‌های دولتی، به‌وسیله دولت‌های فدرال، ایالتی و منطقه‌ای در سرتاسر کشور کانادا برگزار می‌گردند. باید برای کلاس‌های زبان خصوصی هزینه پرداخت کنید. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید حتما درباره کلاس‌های دولتی کشور کانادا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه‌های آموزش زبان که به وسیله ایالت‌ها یا مناطق برگزار می‌گردند، وبسایت تازه‌واردان به استان یا ایالتی که در آن زندگی می‌کنید را مشاهده کنید یا از سازمانی سوال کنید که در منطقه شما به تازه‌واردان کمک می‌کند.

ثبت‌نام در کلاس‌های زبان

پیش از آغاز یک کلاس، شما باید مهارت‌های فعلی زبان خود را موردارزیابی قرار دهید. به یک مرکز ارزیابی زبان در شهر خود مراجعه‌کنید و بگویید که به شرکت در کلاس‌های زبان علاقه‌مند هستید.

پیش از انجام یک ارزیابی رسمی زبان، می‌توانید برای پی‌بردن به سطح زبان فعلی خود، خود را ارزیابی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دیگر برنامه‌های آموزشی ارائه شده ایالتی و منطقه‌ای، به وب‌سایت تازه‌واردان به منطقه یا ایالتی که در آن زندگی می‌کنید مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از طریق یک سازمان محلی خدمات دهنده به مهاجران از برنامه‌های کلاس های آموزش زبان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آزمون‌ها و گواهینامه‌های مهارت زبان معتبر در کانادا

در کانادا مواردی پیش می آید که شما باید توانایی خود در زبان انگلیسی یا فرانسه را به اثبات برسانید (برای مثال، زمانی که برای یک شغل یا ورود به یک دانشگاه یا دانشکده درخواست می‌دهید). آزمون‌های زبان متعددی وجود دارند که برای همه در کانادا شناخته شده هستند. شما باید گواهینامه مهارت‌های زبانی کسب کنید که بتوانید برای اهداف بسیاری از آن استفاده کنید.

آزمون‌ها و گواهینامه‌های مهارت انگلیسی معتبر در کانادا عبارتند از:

  • سیستم بین‌المللی آزمایش زبان انگلیسی (IELTS)
  • برنامه کانادایی شاخص مهارت‌های زبان انگلیسی (CELPIP)
  • آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL: معمولا برای دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها موردنیاز است).

آزمون‌ها و گواهینامه‌های مهارت فرانسوی عبارتند از:

  • آزمون بررسی زبان فرانسه (TEF)
  • دیپلم مطالعات مربوط به زبان فرانسوی (DELF)

می‌توانید ازطریق مراکز ارزیابی زبان دولتی یا آموزشگاه‌های خصوصی زبان در کانادا اطلاعات بیشتری درباره این آزمون‌ها به دست آورید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz