درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کلیسای جامع پاتریک

کلیسای جامع پاتریک

کلیسای جامع سنت پاتریک یکی از نشانه ها مقدس و ارزشمند نیویورک است. این کلیسا که به سبک معماری گوتیک جدید و مشابه  کلیسای جامع کاتولیک ساخته شده، نقطه عطف و گردشگری بسیار محبوبی می باشد. این کلیسا در سال ۱۸۷۸ میلادی توسط جیمز رنویک طراحی و ساخته شد. بنا ۱۰۰ متر ارتفاع دارد و در خیابان پنجم منهتن قرار گرفته است.
این بنا دارای درهای بزرگ بنزی است که وزن هر کدام ۲۰۰۰۰ پوند است. نمای سنگ مرمر سفید، ۳۳۰ فوت مناره، پنجره گل رز، سایبان برنزی، ۲۴۰۰ نفر ظرفیت و مجسمه Pieta در کنار مجسمه بانو Chapel از دیگر زیبایی های این کلیسا می باشد. هر ساله بالغ بر ۵٫۵ میلیون نفر برای بازدید از کلیسای پاتریک به این مکان سفر می کنند.
کلیسا هفت روز هفته از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۸:۴۵ بعد از ظهر، برای عموم باز است و خانواده ها می توانند برای بازدید مراجعه کنند و مطمئنا اوقات به یاد ماندنی را در آن جا خواهند داشت. همچنین کلیسا در شب کریسمس تا ساعت ۱۰ شب با روشن کردن درخت کریسمس باز می باشد. ضمن این که در این مکان فروشگاهی وجود دارد که از آن ها می توانید تسبیح، کتاب و شمع خریداری کنید که جالب است بدانید تمام درآمد حاصل از این فروشگاه برای تعمیر و نگهداری از کلیسا صرف می شود.
برای کسانی که تمایل به بازدید از این بنا را دارند شانس استفاده از تور هم وجود دارد تا با مفهوم دقیق تر معماری و تاریخ آن آشنا شوند. همچنین شما می توانید قبل از رفتن به کلیسا از طریق سایت آن نقشه بنا و نقاط مختلف را دانلود نمایید.
مانند بسیاری از مکان های دیگر در شهر نیویورک، کلیسای جامع سنت پاتریک یک شاهکار معماری است. زیبایی پنجره های شیشه ای رنگی و مجسمه های مذهبی احساس خوبی به بازدیدکنندگان می دهد. در کنار آسمان خراش منهتن، قدم زدن در این مکان مذهبی حس خوبی به شما خواهد داد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz