درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کلیسای سنت آننه دپیکاپر کانادا

کلیسای سنت آننه دپیکاپر کانادا

در ۲۲ مایلی مرکز شهرستان در سمت شمال شرقی قرار دارد ، این کلیسای خیره کننده اول در سال ۱۶۵۸ ساخته شده اما ساختار فعلی که دارد در سال ۱۹۲۰ ساخته شده است.

این کلیسا به حدی مشغول است که زائران از سراسر جهان برای ادای احترام تشریف می آورند . یکی از دلایل معروف شدن این کلیسا معجزاتی است که تا به حال در آن رخ داده . در همان ابتدا کارگری که دارای معلولیت بوده و در ساخت کلیسا کمک کرده پس از اتمام کار کلیسا شفا یافته است.

نمای بیرونی ساختمان کلیسا بسیار زیبا و چشمگیر است وقتی که شما از دور دست به آن نگاه می کنید این احساس را دارید که به یک اثر هنری نقاشی نگاه می کنید ، وقتی که وارد کلیسا می شوید کاملا تحت تاثیر فضای با شکوه و مجلل کلیسا حیرت خواهید کرد.

شما می توانید هر روز از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح از کلیسا بازدید فرمایید و لازم به پرداخت هیچ مدرکی نیست

برای برنامه ریزی بهتر و یا استفاده از برنامه های کلیسا به سایت کلیسا مراجعه فرمایید.

http://www.sanctuairesainteanne.org/

THE CITADEL

ارگ کبک ( لاکیتادله ، به فرانسوی ) بزرگترین قلعه ساخته شده در آمریکای شمالی توسط بریتانیا است که مدت زمان ساخت آن ۳۰ سال به طول انجامیده است . در آن زمان قرار بود این قلعه به عنوان قرار گاه اصلی توپخانه و سربازخانه ی بریتانیا شود . این مکان از سال ۱۹۲۰ “خانه” لقب گرفته است.

اگر چه هنوز در سایت ها به عنوان یک پایگاه نظامی نام برده میشود اما این مکان تفریحی تاریخی بسیار مورد استقبال گردشگران و مسافران است

شما می توانید آثار نظامی مانند توپ و تفنگ و حتی شمشیر های قدیمی را ببینید همچنین می توانید در اولین دوشنبه سپتامبر رژه ی نیروهای کانادایی را ببینید . برای بازدید ازاین پایگاه باید مبلغ ۱۰ دلار بپردازید . این مبلغ برای کودکان تا ۱۷ سال ۵٫۵۰ دلار میباشد هزینه های ورود شامل یک تور و راهنما ، ورود به موزه و دسترسی به مراسم سنتی می باشد .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz