درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

کودکان را با Tier4-Child به انگلیس راهی کنید

کودکان را با Tier4-Child به انگلیس راهی کنید

کودکان خود را با ویزای Tier4-Child به انگلستان راهی کنید

امروزه خانواده های بسیاری به تحصیل فرزندان خود اهمیت زیادی می دهند و چه بسا دوست دارند فرزندان خود در بهترین مکان های آموزشی تحصیل کنند. برای افرادی که تمایل دارند برای تحصیل به انگلستان سفر کنند و در رده سنی بین ۴ تا ۱۷ سال قرار دارند، ویزای Tier4-Child پیشنهاد می شود. برای درخواست این نوع ویزا شما باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • مکانی برای گذراندن دوره تحصیلی خود
  • اجازه قانونی اولیا و یا سرپرست خود
  • به اندازه کافی پشتیبانی مالی برای هزینه های تحصیل و زندگی خود در انگلستان
  • از کشوری باشید که در لیست EEA نباشد (ایران جزو این لیست نمی باشد)

شما ۳ ماه قبل از سفر خود به انگلستان باید درخواست ویزای خود را ارائه دهید و ۳ هفته برای تصمیم گیری درباره ویزای خود وقت خواهید داشت. در صورت پذیرفته شدن درخواست ویزا، شماره ای برای تایید پذیرش که به اصطلاح به آن CAS گفته می شود برای شما ارسال خواهد شد که برای ورود به اپلیکیشن خود نیاز به این شماره خواهید داشت. دقت داشته باشید که فقط تا ۶ ماه پس از دریافت CAS باید اقدامات لازم را انجام دهید.

پس از اخذ ویزای خود در صورتی که دوره تحصیلی شما کمتر از ۶ ماه باشد ۱ هفته قبل، و اگردوره تحصیلی شما بیشتر از ۶ ماه باشد از یک ماه قبل از شروع دوره های آموزشی خود می توانید به بریتانیا سفر کنید.

مدت زمان اقامت برای ویزای Tier4-Child انگلستان

 سن و همچنین مدت دوره تحصیل شما بر روی اجازه مدت زمان اقامت تاثیر خواهد داشت. در صورتی که سنتان زیر ۱۶ سال باشد تا ۶ سال، و در صورتی که ۱۶ یا ۱۷ ساله باشید تا ۳ سال می توانید در انگلیس اقامت داشته باشید. البته بجز این زمان به شما ۴ ماه هم بعد از اتمام این تاریخ زمان برای ترک خاک بریتانیا داده می شود.

پس از رسیدن به انگلستان شما می توانید در یکی از مدارس مستقل ادامه تحصیل دهید و در صورت اتمام زمان ویزای خود از همان جا نسبت به تمدید آن اقدام نمایید. اگر تمایل به کار کردن در حین تحصیل را دارید باید بدانید که فقط در صورتی که سنتان بالای ۱۶ سال باشد مجوز کار کردن خواهید داشت و آن هم با شرایط زیر:

  • کار پاره وقت برای ۱۰ ساعت در هفته
  • کار تمام وقت فقط در ایام تعطیلات
  • به عنوان دانشجوی فرصت مطالعاتی تا ۲ سال

البته دقت داشته باشید که دانش آموزان با این ویزا امکان تدریس در مدارس دولتی را نخواهند داشت و نباید از بودجه دولت استفاده نمایند. این افراد حق داشتن شغل دائم و یا خویش فرما را نیز نخواهند داشت. همچنین به عنوان یک پزشک، دندانپزشک، ورزشکار و یا مربی ورزشی حرفه ای نیز نمی توانند مشغول به کار شوند.

در صورتی که تمایل دارید فرزندان خود را برای ادامه تحصیل و کسب تجربه ای بزرگ در زندگی به انگلستان راهی کنید، برای دریافت مشاوره بیشتر در این زمینه می توانید با شرکت ایران آنکارا تماس بگیرید و از خدمات و مشاوران  ما در این زمینه بهره بگیرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz