درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

گالری هنری توتال دبی

گالری هنری توتال دبی

گالری هنری توتال دبی، یکی از زیبا ترین و بزرگترین گالری هایی می باشد که تمام آثار هنری را در خود جای داده است. این گالری دارای کارمندان مطلع از هنر و همچنین خوش برخورد می باشد.

این گالری دو طبقه در منطقه القوز واقع شده است. در این گالری آثار هنری از انواع فرهنگ‌ها و سنت ها و کشورها به نمایش گذاشته می شود و در آن بیش از ۳۰۰ نقاشی از صنایع دستی سنتی و اسباب و اثاثیه آنتیک منزل در نمایشگاه دائمی آن موجود می باشد.

یکی از جالب ترین قسمت گالری، حیاط زیبا و سنگفرش دیدنی آن است که با نماهای مختلف و ترکیبی از سبک‌های ساختمانی مختلف از سر تا سر دنیا احاطه شده است. علاقه مندان به هنر و آثار هنری می توانند از بودن در این گالری لذت ببرند چرا که آثار هنری آسیایی را می توانند در یک قدمی خود ببینند. لوازم شیشه ای، استیل و دیگر آثار که نشانه های فرهنگی آسیایی را نشان می دهد، همه و همه در این گالری دیده می شود.

این ساختمان بی همتا شامل مبلمان، وسایل آنتیک، آثار هنرمندان، استودیو های هنری مدرن، استودیو های عکاسی، رسانه ها و شرکت های تبلیغاتی، هتل، رستوران و کافی شاپ می باشد. همچنین در این گالری بزرگ و زیبا نمایشگاه ها و تئاتر ها با داستان های مشهور برگزار می شود. این ساختمان سبک های فرهنگ های مختلف را در خود گردآوری کرده و یکی از نکات جالب برای بازدیدکنندگان به شمار می رود.

ساختمان هایی نظیر: سبک یک ورودی اسلامی، ساختمان های سبک اسپانیا و افریقا، قلعه های قدیمی دبی، دسترسی به ورودی های رومانی و یونانی، دسترسی به قبرستان مصری، خانه سنگی ویرانه، کشتی جنگی از یک فیلم هالیوود، ساخته شده از نقاط مختلف ویرانه های  کشتی، و غیره. این گالری برآمده از ذهن یک طراح، معمار، عکاس و نویسنده به نام داریوش زندی است.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz