درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

گردش در تورنتو (۲)

گردش در تورنتو (۲)

ساحل Sugar Beach

ما قهوه صبحانه خود را در شوگر بیچ، لنگرگاهی مشرف به تورنتو، صرف کردیم. پس از حمام آفتاب در کاسا لوما شروع به گردش کردیم. کاسا لوما یک قلعه بزرگ قدیمی با راهروهای مخفی است که برای مدتی طولانی ما را سرگرم کرد. از شوق رسیدن به آبشار نیاگارا- بر روی دریاچه- بسیار هیجان زده شده بودیم، بنابراین به سمت آبشار نیاگارا حرکت کردیم. در مسیر آنجا کارخانه شراب‌سازی این شهر کوچک قرار گرفته بود که واقعا جذاب بود.

هنگامی‌که مقابل آبشار نیاگارا هستید، محصور زیبایی و جریان آب در آن می شوید. با کلی تلاش توانستیم هلکوپتری فراهم کنیم تا برای مشاهده آبشار نیاگارا از بالا سوار آن شویم، صحنه ی بی نظیری بود. جذابیت این آبشار وصف ناشدنی است. برای رفع تشنگی به میوه‌های باغ‌های میوه نیاگارا ناخنک زدیم. زمان زیادی طول کشید تا سبدهایمان پر شوند که به‌دلیل نسبت خوردن به چیدن ما بود، اما ما استقامت به خرج دادیم و سبدهای خود را از اندک میوه‌های مارتینی پر کردیم.

از آنجایی‌که این آخرین روز سفر ما بود، تصمیم گرفتیم با یک بنگ (bang)- قایق جتی- سفر را به پایان برسانیم. بنابراین با سرعت هشتاد کیلومتر در ساعت با آبشار زیبا وداع کردیم. پذیرفتیم که زمان کمی داریم بنابراین در ارتفاعات کویین‌استون، در بالای پرتگاه توقف کردیم. پس از اینکه از تلاش برای حفظ لبخند زورکی خسته شدیم رهسپار تفریح در فستیوال شاو شدیم. با بازگشت به تورنتو، جایی‌که در روز قبل در فستیوال غذاهای لذیذ تابستانی تورنتو به آشامیدن و خوردن پرداخته‌بودیم، روز را به پایان رساندیم.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz