درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

گرفتن گواهینامه در کانادا (۱)

گرفتن گواهینامه در کانادا (۱)

هر کس که بخواهد در هر نقطه و جاده های کانادا رانندگی کند نیاز به یک گواهینامه ی معتبر رانندگی دارد.

سنین گرفتن گواهینامه ی رانندگی در استان های مختلف فرق میکند اما به طور معمول ۱۶ و ۱۷ سال  می باشد.

برخی از گواهینامه های صادر شده در کشورهای دیگر در کانادا معتبر و برای مدت زمان محدود ( معمولا بین ۶۰  و ۹۰) روز اعتبار دارد و قابل استفاده می باشد .

همچنین امکان تبدیل گواهینامه های خارجی به گواهینامه ی کانادایی وجود دارد . ممکن است برای تبدیل بعضی از گواهینامه های خارجی به گواهینامه ی کانادایی  نیاز به یک آزمون رانندگی کامل هم عملی و هم تئوری ( شهری و آئین نامه ) باشد.

گواهینامه ی رانندگی توسط دولت های ایالت های کانادا صادر می شود بنابراین مقررات کمی بین ایالت ها  و استان های کانادا مقداری متفاوت است .

لازم به ذکر است که بدانید گواهینامه ی کانادا در بسیاری از کشورهای دیگر مورد تایید و قابل استفاده می باشد .

به عنوان مثال ما برای شما گرفتن گواهینامه شرح مراحل آن مدارک مورد نیاز و … در ایالت انتاریو را به شما توضیح خواهیم داد

گواهینامه در انتاریو

اگر شما ۱۶ سال سن  تمام دارید می توانید برای گواهینامه ی رانندگی در انتاریو اقدام کنید .  به عنوان یک راننده ی جدید شما نیاز به تمرین رانندگی و کسب تجربه در طول زمان دارید. برای اینکه مهارت رانندگی را به طور کامل و به صورت نسبتا حرفه ای یاد بگیرید نیاز به ۲۰ ماه زمان است .

گواهینامه ی رانندگی انتاریو یک کارت پلاستیکی آبی رنگ است که در آن نام کامل شما آدرس تاریخ تولد عکس امضای شما درج شده است باید توجه داشته باشید قبل از این که اعتبار گواهینامه ی شما به پایان برسد نسبت به تمدید آن اقدام کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz