درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

گشت تفریحی چشم لندن بر رودخانه تیمز

The London Eye, by the River Thames, London

گشت دریایی و تفریحی چشم لندن بر رودخانه تیمز

رودخانه تیمز که در جنوب انگلستان واقع شده است یکی از جاذبه های شهر لندن محسوب می شود. برای کسانی که تمایل به سپری کردن زمانی را بر روی رودخانه تیمز دارند، کشتی های تفریحی و تورهای فوق العاده ای وجود دارد. این سفرهای دریایی راه بسیار مناسبی برای دیدن جاذبه های شهر نیز می باشد.

یکی از شرکت های معروف برگزار کننده این گشت های دریایی، چشم لندن است. این تور گردشی ۴۰ دقیقه مسافران خود را به صورت دایره ای شکل بر روی رودخانه تیمز می چرخاند. علاوه بر این که راهنمای زنده نیز برای مسافران وجود دارد و تمامی مکان های معروف لندن مانند خانه پارلمان، کلیسای جامع سنت پل، اچ ام اس بلفاست و برج لندن را به توریست ها معرفی می کند.

از مزایای این تور می توان موارد زیر را نام برد:

  • خیلی از مناظر بزرگ لندن را در زمانی کوتاه خواهید دید.
  • پس از پایان یافتن تور، شما را به محل اولیه که سوار شدید بر می گردانند؛ بنابراین در هنگام بازگشت باز هم در مرکز شهر پیاده خواهید شد.
  • در تمام طول سال این تور برگزار می شود.
  • تور برای کودکان زیر ۴ سال رایگان می باشد.
  • راهنمای صوتی با چند زبان برای توریست ها موجود است.

هرچند که گشت های دریایی ارزان نیستند اما این تور در مقایسه با بقیه تورها قیمت بهتری دارد.

تور دریایی چشم لندن از سال ۲۰۰۲ شروع به کار کرد و برای جذابیت بیشتر برای مسافران خود مفسرهایی واقعی در نظر گرفته است که شنوندگان از این طریق می توانند اطلاعات بسیار زیادی راجع به تمامی مناطق و جاذبه هایی که در طول سفر خود می بینند کسب کنند.

همان طور که در بالا اشاره شد، یکی از مزایای این تور این است که شما پش از پایان گشت دریایی خود دوباره به محلی که سوار شده بودید برگردانده می شوید. در این صورت اگر قصد خوردن عصرانه و یا میان وعده را داشته باشید به راحتی می توانید پیاده به سمت Southbank Centre و یا Gabriel’s Wharf بروید و غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید.

تور گردشی و تفریحی شرکت چشم لندن، از لندن آی میلنیوم پیر (London Eye Millennium pier) که بعد از چشم لندن قرار دارد، حرکت می کند. در صورتی که به سایت شرکت مراجعه کنید و آنلاین بلیط خود را رزرو کنید می توانید از ۱۰ درصد تخفیف نیز استفاده نمایید. همچنین تخفیف هایی برای سالمندان و کودکان نیز وجود دارد. دقت داشته باشید که زودتر از زمان حرکت به کشتی برسید چون بررسی ها امنیتی کیف های شما قبل از سوار شدن به کشتی قطعا وقت گیر خواهد بود.

بعد از گشت و گذار دریایی خود می توانید از جاذبه های لندن که در نزدیکی این تور گردشی قرار دارند نیز دیدن فرمایید. هرچند که دیدن همه زیبایی های لندن وقت گیر است و ممکن است شما نتوانید در طول سفر خود به انگلیس همه آن ها را بازدید کنید اما این تور ها به شما این امکان را می دهند که حداقل از دور در زمانی کوتاه دید کلی نسبت به آن ها داشته باشید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz