درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

یلتون – Yaletown

یلتون – Yaletown

اگر شما میخواهید در شب به گردش و تفریح بپردازید یکی از جاهایی که بخواهید به خوشگذرانی بگذرانید یلتون است.

یلتون که یکی از محله های معروف شهر ونکوور است پر از بوتیک های شیک و مارک دار و رستوران مجلل می باشد این محل برای کسانی که به دنبال مد هستند مناسب است برای کسانی که برایشان مادیات حد و مرزی ندارد و میخواهند شب رویایی را بگذرانند ، در این محل تا صبح مردم به رفت و آمد می پردازنند. این محل به شب زنده داری معروف است

شما می توانید تا صبح قدم بزنید و در بارها انواع نوشیدنی و یا بستنی را امتحان کنید  .

به خاطر سرمای شدید  در اکثر ایالت ها و شهر های کانادا از ساعت ۷ شب مغازه ها تعطیل و اکثر مردم به خانه ی خود می روند . شهر سوت و کور می شود و به ندرت کسی را در خیابان در ساعت ۱۰ شب به بعد خواهید دید اما در ونکوور که نسبتا آب و هوای بهتری دارد و گرم تر است مردم در شهر به تفریح و گردش می پردازند . یلتون یکی از محله هایی است که شما می توانید مردم و جمعیت را تا طلوع خورشید ببینید . رستوران ها و کافه های مختلف را مملو در جمعیت ببینید . این شب زنده داری در روز های تعطیل و آخر هفته ها به اوج خود می رسد . شما می توانید انواع غذاهای مختلف اعم از کانادایی ، آمریکایی ، ایتالیایی و آسیایی را میل بفرمایید . و از بار های مختلف نوشیدنی های خنک و گرم را تست کنید . این محل نه تنها توریستی می باشد بلکه تعداد زیادی از مردم کانادا برای تفریح به اینجا می آیند . بهترین زمان برای بازدید و خوشگذرانی در عید کریسمس می باشد . که ما حتما به شما آن را پیشنهاد می کنیم .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz