درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

۴ جاذبه گردشگری که در سال ۲۰۱۶ خواهیم دید

۴ جاذبه گردشگری که در سال ۲۰۱۶ خواهیم دید

جاذبه های بی­نظیر دبی برای همگان آشکار است و قرار است در سال جدید حتی بیش از پیش خارق العاده تر نیز بشود. جاذبه های گردشگری زیر را قبلا در پست ها، در این سایت معرفی کردیم اما قرار است در این جاذبه ها، بخشی دیگر به شکلی دیگر در سال ۲۰۱۶ افتتاح شده و شهر دبی را یکی از پربازدید ترین شهر­های جهان کند.

پارک موضوعی دبی تم پارک یا theme parks در سال ۲۰۱۶ قرار است توجه همه جهان، مسافران تور دبی و شهروندان این شهر را به خود جلب کند. مجلاتی مانند تایم لس آنجلس و تلگراف، این پارک را جزو پربازدید ترین مکان جهان نامیده اند.

دبی فریم

۴ جاذبه گردشگری که در سال ۲۰۱۶ خواهیم دید۸

۷۵ درصد از کار­های دبی فریم کامل شده و در سال ۲۰۱۶ به اتمام خواهد رسید.

طبق گفته شهرداری و وزارت گردشگری دبی، قرار است دبی فریم، رکورد بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص دهد.

مجله تلگراف انگلیسی، دبی فریم را جزو جاذبه های جدید گردشگری قرار داد.

در فضای فریم غول­پیکر، پارک ضهبیل است و به بازدید کنندگان چشم اندازی زیبا به دبی قدیم و جدید ارایه می کند. این پروژه دارای ارتفاع ۱۵۰ متر و پهنای ۹۳ متر می باشد که قرار است قاب عکسی از مکان هایی باشد که نشان دهنده دبی جدید است. مکان هایی مانند: مرکز تجاری امارات و برج خلیفه از یک طرف و در این قاب نشان داده خواهد شد و از طرف دیگر بازدید کنندگان می توانند نمای دبی قدیم مانند دیره، اوم هراره Umm Harare  و کاراما Karama  را مشاهده کنند.

قیمت بلیط ورودی این مکان خارق العاده، هنوز اعلام نگردیده است.

پارک ها و ریزرت های دبی

۴ جاذبه گردشگری که در سال ۲۰۱۶ خواهیم دید۳

دبی قرار است در سال ۲۰۱۶ درب های اولین پارک منطقه ای، تم پارک،theme parks موشن گیت Motiongate Dubai ، Legoland  لگولند  و بالیوود پارک Bollywood Parks را باز کند.

درواقع مجله تایمز لس آنجلس، Motiongate  را  به نام جاذبه “Hunger Games” نامیده است و لگولند و موشنگیت را جزو ۳۲ پارک موضوعی جهان در سال ۲۰۱۶ نامیده است.

سرمایه گذار و مدیر اجرایی پروژه توضیح داد که قرار است ۳ پارک و هتل با مضمون پلینزی ساخته خواهد شد که ۲۵ میلیون فیت مربع را پوشش خواهد داد. همچنین قرار است در سال آینده تئاتر راجمحل Rajmahal به دست مجریان طرح داده شود.

در نوامبر ۲۰۱۵، این شرکت اعلام کرد که ۱۱۰۰۰ کارگر مشغول ساخت اماکن هستند.

در مجله امارات، قیمت پارک تم یا مضمونی، ۲۴۰ درهم پیشبینی شده است.

جهان هیجان IMG Worlds of Adventure

IMG Worlds of Adventure 1.5 میلیون فیت را به خود اختصاص داده و قرار است تم پارکی در فضای بسته باشد که در اوایل سال ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد.

صاحب این پارک اعلام کرده که هزینه ورودی همه تم پارک ها و سواری های آن به همراه بازدید از جاذبه هایشان، برای هر نفر ۳۰۰ درهم خواهد بود.

۴ جاذبه گردشگری که در سال ۲۰۱۶ خواهیم دید۷ ۴ جاذبه گردشگری که در سال ۲۰۱۶ خواهیم دید۶ ۴ جاذبه گردشگری که در سال ۲۰۱۶ خواهیم دید۵

Cartoon Network

چهارمین تفریحگاه Cartoon Network، Marvel، IMG Boulevard و دره گمشده یا the Lost Valley می باشد. همچنین این منطقه قرار است دارای ۲۵ مغازه و ۲۸  دکه تغذیه فروشی  و همچنین ۱۲ پرده سینمایی داشته باشد. همچنین پیش­بینی شده است که بیش از ۴٫۵ میلیون بازدید کننده در پارک حضور پیدا کنند.

سافاری دبی Dubai Safari

سافاری دبی که مخالف Dragon Mart واقع شده است، قرار است در سال ۲۰۱۶ افتتاح شود. بیش از ۱۰۰۰ جانور، خانه جدید خود را در میان ۱۱۹ هکتار زمین پیدا خواهند کرد.

گفته شده که قرار است امکانات وسیعی برای جانوران و بازدید کنندگان در این زمین وجود داشته باشد. امکاناتی نظیر دهکده سافاری، روستای عربی، روستای آسیایی و روستای آفریقایی، پارک حشرات یا Butterfly Park، باغ گیاه شناسی، و امکاناتی مربوط به طبیعت شناسی و غیره. 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz