درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

۴ مکان در دبی که کودکان دوست خواهند داشت

۴ مکان در دبی که کودکان دوست خواهند داشت

معمولا زمانی که خانوادگی به سفر می رویم باید فکر تک تک افراد خانواده و علایقشان باشیم. اگر دارای کودک هستید و می خواهید برای او نیز یک سفر هیجان انگیز رقم بزنید، پیشنهاد می کنیم دبی را انتخاب کنید. در سفر با تور دبی، می توانید کودکانتان را با عجایب این شهر، بازی ها و هیجان های موجود در آن آشنا کنید. در این مطلب ۴ مکان گردشگری در دبی را به شما معرفی می کنیم که اطمینان داریم کودکان دلبندتان تمام آن ها را دوست خواهند داشت.

  1. اسکی در دبی

بسیار عجیب به نظر می رسد که این شهر بیابانی، دارای پیست اسکی باشد. این مکان در مجتمع تجاری جهانی دبی واقع شده و دارای ۲۲۵۰۰ متر مربع فضای اسکی داخلی دارد. این پیست اسکی برای کودکان هم امکاناتی دارد. مانند: سورتمه طولانی و باریک، سورتمه کوچک، و همچنین بازدید از پنگوئن هایی که در این مکان اسکی می کنند.

۴ مکان در دبی که کودکان دوست خواهند داشت

حتما کودکان خود را به این منطقه ببرید و خودتان نیز اگر علاقه به اسکی دارید، حتما این پیست را امتحان کنید زیرا این مکان بزرگترین پیست اسکی در آسیاست.

  1. پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلوادی، در میان خانواده ها و دوستداران تفریحات آبی بسیار معروف است. در این پارک می توانید از فرزند ۶ ماهه تا بزرگ­ترها مخصوصا خودتان تفریحات هیجان انگیز داشته باشید. تفریحات آبی مانند: جومیرا سراه، JumeirahSceirah، جایی که کودکان موج ها را پخش می کنند، استخر و بازی های دیگری که موجب تفریحات هیجان انگیز تمام افراد خانواده خواهد شد.

۴ مکان در دبی که کودکان دوست خواهند داشت۸

همچنین برای کودکان شهر بازی به نام Juha’s Dhow and Lagoon وجود دارد که در ان صد ها بازی منتظر کودکان می باشد.

  1. KidZania

همانطور که از نام KidZania پیداست، این پارک با موضوعات و تم های متفاوت طراحی شده است. عجیب نیست که این پارک یکی از پربازدید های تور دبی به شمار می رود. این پارک شبیه دبی مال بوده و یک سرگرمی متفاوت می باشد که کودکان می توانند یکی از ۸۰ نقش را بازی کنند. نقش هایی همچون، آشپز، آتش­نشان، خلبان، خبرنگار، دام پزشک و غیره را در یک شهر واقعی می توانند تجربه کنند. این پارک از تجربه های جالب و آموزنده پر است.

۴ مکان در دبی که کودکان دوست خواهند داشت۵

جالب است بدانید که کودکان یونیفرم های مخصوص نقششان را دارند و با ابزار جالب که بسیار به واقعیت نزدیک است  کار می کنند.

با فضایی حدود ۸۰۰۰ متر، کودکان می توانند زندگی واقعی که برای بزرگسالان اتفاق می افتد را به راحتی درون ۷۰ نقش تجربه کنند.

  1. آکواریوم دبی و باغ وحش زیر دریا

یکی دیگر از مراکز تفریحی برای کودکان، نزدیک KidZania می باشد. با پایین رفتن از چند پله، می توانید باغ وحش زیردریایی دبی که یکی از هیجان انگیز ترین و پر بازدید ترین مکان است را تجربه کنید. این باغ وحش، خانه جانوران مختلف مانند کوسه، سلطان کروکدیل راه راه و بزرگ و … است که وجود یک همچین نمایشگاه جانورانی در این قسمت بسیار عجیب به نظر می رسد. در آکواریوم، غواصان، شانس بازدید از کوسه ببریشنی وحشتناک را از نزدیک خواهند داشت.

۴ مکان در دبی که کودکان دوست خواهند داشت۳ ۴ مکان در دبی که کودکان دوست خواهند داشت۴


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz