درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

۵ راه هیجان‌انگیز برای لذت بردن از پاییز

Senior couple is throwing leaves and enjoying in the autumn. 

[url=http://www.istockphoto.com/search/lightbox/9786786][img]http://dl.dropbox.com/u/40117171/couples.jpg[/img][/url]

شاخ و برگ‎های رنگی وزیبای پاییز را می توان به روش‌های متفاوتی تماشا کرد و از آنها لذت برد. یکی ازآنها، روش‌های هیجان‌انگیز و غیرمعمول است. اینکه مثلا بانجی‌جامپینگ بروید و ازبالا که به پایین پرت می‌شوید، از زیبایی درختان اطراف لذت ببرید و ترس و هیجان وزیبایی را همه را یک‌جا تجربه کنید.

در همین راستا، ما ۵ روش هیجانی برایتان انتخاب کرده ایم. اگر برای سفر به کشورهای دیگر رفتید، توصیه میکنیم سفر در پاییز را حتما امتحان کنید.

کشتی های تفریحی (کروز)

کشتی‌های تفریحی در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و گردشگران بیشماری در دنیا برای لذت و تفریح روی آب، سفر با این کشتی‌ها را انتخاب می‌کنند. خط کروز کارائیب، نروژ، هلندو آمریکا هر سال بر تعداد کشتی‌ها خود می‌افزایند. این مسیرها زیبایی‌های طبیعی زیادی دارند و گردشگران همیشه مشتاق سفر با آنها هستند. از داخل این کشتی‌های تفریحی درطول سفر در میان هر دو قاره اروپا و آمریکا، مناظر و چشم‌اندازهایی را مشاهدهخواهید کرد که همانند کارت پستال می‌مانند و خاطره‌ای زیبا در ذهنتان بر جای می‌گذارند.

cruiseship


بانجی

یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات، بانجی‌جامپینگ است. حالا تصور کنید این تفریح دوست داشتنی را در دل طبیعت و میان درختان و طبیعت زیبای پاییز انجام دهید. یکی از زیباترین سایت های بانجی در کانادا قرار دارد که از سال ۱۹۹۲ میلادی از بالای صخره‌ها امکان پرش را برای دوست‌داران این ورزش مهیا می کند.

bungee


بالن‌سواری

بالن‌سواری نیز از دیگر لذت هایی است که باید در روزهای پاییز در مناطق زیبا آن را امتحان کنید. بالون‌ها اصولا بین ۴ تا ۱۴ نفر ظرفیت دارند و این تعداد به طول سفر بستگی دارد. سوار بر این بالون‌های آرام، می توانید کوهستان و دشت‌های پاییززده و درختان زرد و قرمز شده را از دل آسمان تماشا کنید.

balloon


قطار بخار

یکی از زیبایی های طبیعت در دره و رودخانهconnecticut  در آمریکا قرار دارد که طبیعت آن در پاییز زیبایی فوق العاده‌ای دارد. این دره، خط قطاری دارد که در سال ۱۸۹۲میلادی ساخته شده است و از دل این دره عبور می‌کند و می‌توانید چشم‌اندازهای رویایی طبیعت را از نزدیک مشاهده کنید. این قطار بخار با سرعت ۲۰ مایل در ساعت حرکت می‌کند.

steam train


سفر با کشتی در رودخانه

گشت و گذار در روخانه‌های زیبای دنیا با کشتی‌های مسافرتی نیز هیجان زیادی دارد. از جمله آنها می توان به کشتی‌سواری رودخانه هادسن اشاره کرد که حدود نصف روز طول می کشد و در طول این سیاحت می‌توانید از زیبایی‌های اطراف نهایت لذت را ببرید.

 
ship river

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz