درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

۵ شهر توریستی و ارزان دنیا

۵ شهر توریستی و ارزان دنیا

در این گزارش ۵ شهر توریستی و همچنین ارزان از کشورهای مختلف دنیا معرفی می‌شوند.

نگوسیگالپا مرکز هندوراس در آمریکای مرکزی

نگوسیگالپا نهمین شهر ارزان دنیاست (توجه کنید در این مقاله به شهرهای توریستی می پردازیم، وگرنه در قاره آفریقا، شهرهایی وجود دارند که خیلی ارزانتر هستند). در صورت سفر به نگوسیگاپا برای اقامت در مرکز این شهر، آپارتمان دو خوابه برای اجاره ماهی ۷۰۰ دلار است، در صورتی که اگر همین آپارتمان را در هنگ کنگ اجاره کنید باید ۷ هزار دلار بدهید. در سفر به این شهر مکان های گردشگری زیادی در این شهر خواهید دید که لذت سفر و اقامت در این شهر را برای شما چند برابر می‌کند.

5 شهر توریستی و ارزان دنیا (عکس)

بندر کراچی

بندر کراچی اگرچه بزرگترین شهر پاکستان است ولی ارزانترین شهر توریستی دنیا نام گرفته است.

اجاره بهای یک آپارتمان دو خوابه لوکس در بالای شهر تنها ۳۵۰ دلار است، اجاره همان آپارتمان در نیویورک ۴۵۰۰ دلار می باشد، یعنی چیزی حدود ۱۳ برابر بیشتر از کراچی.

بله، کراچی ارزان ترین شهر دنیاست.

5 شهر توریستی و ارزان دنیا (عکس)

کلکته در هندوستان

شهر کلکته هندوستان در رده هفتم ارزان ترین شهرهای توریستی دنیا قرار دارد.

به عنوان مثال یک وعده فست فود در کلکته ۳ دلار برای شما هزینه دارد در حالی که مثلا برای تهیه همین وعده غذایی در مسکو باید ۲۰ دلار بپردازید.

5 شهر توریستی و ارزان دنیا (عکس)

تونس

اجاره ماهانه یک آپارتمان در این شهر که در شمال آفریقا قرار دارد، تنها ۵۰۰ دلار است؛ در حالی که به عنوان مثال در توکیو برای یک ماه اقامت شما باید حدود ۴۹۰۰ دلار بپردازید.

اگرچه انقلاب در کشور تونس باعث شد که گردشگران زیادی را از دست بدهد اما رفته رفته دوباره توریست ها پایشان به این شهر باز شده است، شما از ایران هم میتوانید برای سفر توریستی به این شهر اقدام کنید.

5 شهر توریستی و ارزان دنیا (عکس)

اسلام آباد، پایتخت پاکستان

اسلام آباد دومین شهر ارزان جهان است.

هر ساله توریست های زیادی از اروپا برای گردش به این شهر ارزان می روند و البته از آنجا هم به هندوستان سفر می کنند.

5 شهر توریستی و ارزان دنیا (عکس)
 

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz