درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

۶ فاکتور مهم مهاجرت با فدرال

۶ فاکتور مهم مهاجرت با فدرال

سی آی سی متقاضیانی را می پذیرد که این ۶ فاکتور را داشته باشند. اگر شما دارای ۶۷ امتیاز باشید می توانید در برنامه فدرال شرکت کنید. اگر کمتر از ۶۷ امتیاز داشته باشید در این برنامه موفق نخواهید بود و بهتر است صبر کنید تا این فاکتور ها را بدست آورید.امتیازاتی که برای هر فاکتور محاسبه می شود عبارتند از:

۱٫ دانستن زبان فرانسه یا انگلیسی که حد اکثر ۲۸ امتیاز است. دانستن هر کدام یا دو زبان رسمی کانادا به شما برای پیدا کردن کار کمک می کند. این امتیازات را زمانی دریافت میکنید که قادر به گوش کردن، صحبت کردن، نوشتن و خواندن باشید.
حتما باید برای اثبات توانایی خود در این چهار مهارت، مدارک معتبر سی آی سی را داشته باشید. اگر دو زبان را بلد هستید باید نتایج آزمون هر دو را با هم به طور همزمان بفرستید.

۲٫ تحصیل که حد اکثر ۲۵ امتیاز دارد. می توانید امتیازات انتخابی برای تحصیل خود داشته باشید، به این معنی که اثبات کنید یک دیپلم کانادایی داشته باشید و یا اگر مدرکتان از خارج از کشور کانادا است باید مورد قبول قوانین کانادا باشد. زمانی که درخواست خود را ارسال می کنید باید مدارک دانشجویی خود را چه در کانادا و چه خارج از آن کشور بفرستید.

۳٫ تجربه کاری که دارای حد اکثر امتیاز ۱۵ می باشد. باید حداکثر ۳۰ ساعت در هفته کار کرده باشید. به طور کلی به اندازه سابقه کاریتان امتیاز کسب می کنید.

۴٫ سن که حد اکثر ۱۲ امتیاز دارد. به طور کلی امتیاز شما برای سن، از تاریخی محاسبه می شود که درخواست خود را میفرستید.

۵٫ سابقه کاری در کانادا که ۱۰ امتیاز دارد. اگر در کانادا کار کرده اید حال می تواند به طور پاره وقت یا تمام وقت باشد، این امتیاز را کسب می کنید. شغل باید قبل از مهاجرت به کانادا گرفته باشید . شغل شما باید تمام وقت، پاره وقت باشد و فصلی نباشد و یا جزو شغل های پایه ۰، Aیا B باشد. (طبق قوانین (NOC

۶٫ سازگاری با محیط که حد اکثر دارای ۱۰ امتیاز است. اگر همسر قانونی یا خویشاوندی داشته باشید که بخواهد با شما به کانادا بیاید، آن ها هم میتوانند امتیاز سازگاری را بگیرند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz