درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو
۱۲۷۶۵-NPB4O2
Graphic1
Graphic1
vaghte-sefarat-slider

وقت سفارت انگلیس

پیکاپ ویزا

ویزای کانادا

وقت سفارت آمریکا

بلیط و تور خارجی

دانلودها

تعرفه قیمت ها

ورود آژانس و مسافر

australia
austria
canada
england
italy
usa

برترین دانشگاه‌های کانادا در سال ۲۰۱۶
in کانادا

برترین دانشگاه‌های کانادا در سال ۲۰۱۶

دانشگاه تورنتو (UofT) دستاوردهای پیشتازانه ای را به نام خود ثبت کرده است، ازجمله اولین خانه چاپ و نشر کانادا، اولین دانشکده علوم جنگل در کانادا و اولین دانشگاه کانادایی است که به بیش از ۱ میلیون دلار کانادا وجه هدیه دست‌یافته است. در این دانشگاه جنبش هلی علمی مؤثری ازجمله آموزشکده نقد ادبی و نظریه ارتباطات تورنتو، نظریه تکامل NP در علوم کامپیوتری و تحقیقات در درمان با سلول‌های بنیادی شروع‌شده‌اند. در محوطه دانشگاهی مرکز شهر UofT چندین حیاط و ساختمان تاریخی وجود دارند که بر بازدیدکنندگان اروپایی مشکوک به معماری در آمریکای شمالی تأثیر فراوانی خواهند گذاشت. در این دانشگاه بیش از ۷۰۰ مدرک کارشناسی و ۲۰۰ مدرک کارشناسی ارشد ارائه می‌شوند. به‌ویژه، این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه‌ها درزمینه پزشکی است و در موضوعاتی در زمینه‌های هنر و علوم انسانی، علوم تجربی و فناوری نیز شهرت زیادی دارد.

0
۰۳ آبان ۱۳۹۵
رتبه بندی دانشگاه چارلز داروین – استرالیا
in استرالیا

رتبه بندی دانشگاه چارلز داروین – استرالیا

رنک دانشگاه چارلز داروین عبارت است از رتبه ۵۵۱+ در سیستم رتبه بندی QS، رتبه ۲۵۱+ در سیستم رتبه بندی تایمز (THE)، رتبه ۳۱= در سیستم تایمز زیر ۵۰ سال، رتبه ۹۱+ در سیستم رتبه بندی QS زیر ۵۰ سال. رتبه دانشگاه چالرز داروین در میان دانشگاه های استرالیا در سیستم رتبه بندی جهانی ۲۵ است. رنک دانشگاه چالرز داروین در استرالیا عبارت است از رتبه ۲۲ در مقیاس ERA (2012) و دانشگاهی ۳ ستاره در مقیاس EAN. رنک رضایت مندی پژوهشی دانشجو در دانشگاه چالرز داروین در رشته تجارت ۸۳٫۹%، در رشته بهداشت ۸۱٫۱%، در رشته علوم ۸۲٫۴% است.

0
۰۳ آبان ۱۳۹۵
رتبه بندی دانشگاه های آمریکا – شانگهای ۲۰۱۶
in آمریکا

رتبه بندی دانشگاه های آمریکا – شانگهای ۲۰۱۶

در حال حاضر دانشگاه هاروارد جایگاه برتر خود را در سری ۲۰۱۶ رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان (ARWU) _که بیشتر تحت عنوان رتبه بندی شانگهای شناخته شده_ حفظ کرده است؛ دانشگاه هاروارد جایگاه فعلی اش را ۱۴ سال متوالی حفظ کرده است. دانشگاه استنفورد جایگاه دوم را دارد در حالیکه دانشگاه برکلی کالیفرنیا از جایگاه اول به جایگاه سوم صعود کرده است. در حالیکه تغییراتی در ۱۰ جایگاه اول رخ می دهد، هیچ دانشگاهی از این گروه حذف نمی شود و کنار گذاشته نمی شود؛ این گروه تحت سلطه ی دانشگاه های ایالت متحده است و تنها موسسات آکسبریج بریتانیا در بین آنها قرار گرفته است.

0
۰۳ آبان ۱۳۹۵
۵ دانشگاه برتر کانادا
in کانادا

۵ دانشگاه برتر کانادا

اولین دانشگاه کانادا که در اصل کلیسای انگلستان آن را کنترل می‌کند، در بخش فوقانی کانادا و با ساختار یک سیستم دانشگاهی که بیشتر به دانشگاه‌های معتبر انگلستان شبیه است، بنانهاده شده است. دانشگاه تورنتو (UofT) دستاوردهای پیشتازانه ای را به نام خود ثبت کرده است، ازجمله اولین خانه چاپ و نشر کانادا، اولین دانشکده علوم جنگل در کانادا و اولین دانشگاه کانادایی است که به بیش از ۱ میلیون دلار کانادا وجه هدیه دست‌یافته است. در این دانشگاه جنبش هلی علمی مؤثری ازجمله آموزشکده نقد ادبی و نظریه ارتباطات تورنتو، نظریه تکامل NP در علوم کامپیوتری و تحقیقات در درمان با سلول‌های بنیادی شروع‌شده‌اند. در محوطه دانشگاهی مرکز شهر UofT چندین حیاط و ساختمان تاریخی وجود دارند که بر بازدیدکنندگان اروپایی مشکوک به معماری در آمریکای شمالی تأثیر فراوانی خواهند گذاشت. در این دانشگاه بیش از ۷۰۰ مدرک کارشناسی و ۲۰۰ مدرک کارشناسی ارشد ارائه می‌شوند. به‌ویژه، این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه‌ها درزمینه پزشکی است و در موضوعاتی در زمینه‌های هنر و علوم انسانی، علوم تجربی و فناوری نیز شهرت زیادی دارد.

0
۰۳ آبان ۱۳۹۵
رتبه دانشگاه CQ استرالیا
in استرالیا

رتبه دانشگاه CQ استرالیا

رنک جهانی دانشگاه CQ عبارت است از رتبه ۵۰۱+ در سیستم تایمز (THE)، رتبه ۱۰۱-۱۵۰ در سیستم رتبه بندی دانشگاهی تایمز زیر از ۵۰ سال. این اعداد مربوط به رتبه بندی میان کل دانشگاه های استرالیا در سیستم های رتبه بندی جهانی است. رنک دانشگاه CQ در استرالیا عبارت است از رتبه ۲۱ در مقیاس ERA (2012)، دانشگاهی ۳ ستاره در مقیاس EAN. رنک رضایت مندی دانشجو در رشته های مختلف دانشگاه CQ عبارت است از رشته تجارت ۷۸٫۱%، رشته بهداشت ۷۸٫۳% ، رشته هنر ۶۸٫۴%، رشته علوم ۸۵٫۳%.

0
۰۳ آبان ۱۳۹۵
رنک دانشگاه کلرادو دنور
in آمریکا

رنک دانشگاه کلرادو دنور

تاریخچه تحصیلات عالی این دانشگاه را در زمره دارندگان ۱۰ شاخص بهره وری علمی اعضای هیئت پژوهشی برتر در ایالات متحده در زمینه های علوم زیست پزشکی، زیست شناسی توسعه ای، ژنتیک های انسانی و پزشکی، زیست شناسی سرطان و آنکولوژی، سم شناسی و زیست شناسی ساختاری قرار می دهد. دانشگاه کلرادو دنور/محوطه دانشگاهی پزشکی آنشوتز در برخی از رتبه بندی های بهترین آموزشکده های تحصیلات تکمیلی شرکت رسانه ای اخبار آمریکا و گزارش جهانی خودنمایی می کند. این دانشگاه در میان آموزشکده های پزشکی آمریکا برای مراقبت های اولیه در سال ۲۰۱۰ در رتبه ۵، و در میان آموزشکده های پزشکی برای تحقیقات در رتبه ۲۷ قرار گرفت. در سال ۲۰۱۰ آموزشکده تحصیلات تکمیلی در زمینه علوم زیست شناسی در رتبه ۶۸ قرار رفت. آموزشکده پرستاری آن در سال ۲۰۰۷ در رتبه ۱۵ کشوری قرار گرفت، در حالی که در میان برنامه های آموزش پرستاری، این دانشگاه به ترتیب در زمینه های بزرگسالان، خانواده، و کودکان در رتبه های ۵،۸ و۳ قرار گرفت. آموزشکده پزشکی آن در زمینه تخصص پزشکی خانواده در رتبه ۶ قرار گرفت. آموزشکده داروسازی و علوم دارویی Skaggs در رتبه ۲۳ کشور و آموزشکده امورعمومی در رتبه ۳۲ قرار دارند. در سال ۲۰۰۸، Princeton Review دنورCU/آنشوتز را در رتبه بندی بهترین دانشکده های غربی، در رتبه بهترین دانشکده غرب قرار داد. سایت فوربز این دانشگاه را در رتبه ۳۴ بهترین دانشکده های عمومی قرار داد. براساس سازمان مراقبت بهداشت مدرن، آموزشکده کسب و کار این دانشگاه در رتبه ۵ بهترین آموزشکده های کارشناسی ارشد از لحاظ پزشکان – مدیران قرار داد. در سال ۲۰۱۰، دنور CU/آنشوتز در بررسی بهترین محل برای فعالیت دانشجویان دوره فوق دکتری The scientist در رتبه ۷ قرار گرفت.

0
۰۲ آبان ۱۳۹۵
Page 1 of 62812345...102030...Last »

fisrstpagebanner1700