درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دانشنامه و اخبار


Start Blog Masonryچطور به عنوان یک تاجر به کانادا مهاجرت کنیم
in کانادا

چطور به عنوان یک تاجر به کانادا مهاجرت کنیم

زمانی که می خواهید به عنوان یک تاجر به کانادا مهاجرت کنید باید بتوانید تمام شرایط برنامه تجارت تخصصی فدرال را برآورده سازید. شرایط اصلی برای مهاجرت به کانادا به عنوان عضوی از برنامه تجارت تخصصی فدرال به شرح زیر می باشد: -دارا بودن حداقل دو سال تجربه کار در تجارت تخصصی در پنج سال گذشته؛ -داشتن یک پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای کانادایی در حداقل یکسال گذشته یا گواهی یا مدرک حرفه تخصصی کانادا -نمره بالا و کافی در یک امتحان تایید شده زبان برای شغل خاص شما

0
۱۲ آذر ۱۳۹۵
هزینه های تحصیلی و شهریه دانشگاه تاسمانی
in استرالیا

هزینه های تحصیلی و شهریه دانشگاه تاسمانی

هزینه های تحصیلی و شهریه تاسمانی بر اساس وضعیت دانشجو و رشته او متفاوت است. معمولا دانشجویان بین المللی باید هزینه کامل تحصیل دوره کارشناسی را بپردازند اما دانشجویان محلی و کارشناسی باید تمام هزینه کارشناسی ارشد را بپردازند. هزینه تحصیلی و شهریه سالانه متوسط برای تحصیل کارشناسی در تاسمانی ۲۱۷۶۰ دلار استرالیا است. هزینه تحصیلی و شهریه سالانه متوسط برای تحصیل کارشناسی ارشد و دکترا در تاسمانی ۲۳۷۹۰ دلار استرالیا است. برای کسب آگاهی در خصوص تحصیل در دوره های مورد علاقه خود، مستقیم با دانشگاه تماس بگیرید.

0
۱۲ آذر ۱۳۹۵
دانشگاه ایالت سن دیگو  – ایالات متحده آمریکا
in آمریکا

دانشگاه ایالت سن دیگو  – ایالات متحده آمریکا

دانشگاه ایالت سن دیگو ( ایالت سن دیگو، SDSU) یک دانشگاه پژوهشی دولتی در سن دیگو کالیفرنیاست و بزرگترین و قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در شهر سن دیگو است. در سال ۱۸۹۷ بعنوان دانشکده نرمال سن دیگو تاسیس شد که یکی از ۳ دانشگاه قدیمی در میان ۲۳ عضو دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ( CSU) است. دانشگاه ایالت سن دیگو بیش از ۳۵۰۰۰ نفر دانشجو و بیش از ۲۸۰۰۰۰فارغ التحصیل دارد.

0
۱۲ آذر ۱۳۹۵
ایجاد کسب و کار در کانادا به عنوان مقیم دائم
in کانادا

ایجاد کسب و کار در کانادا به عنوان مقیم دائم

برای آن دسته از افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند گزینه های متفاوت کسب و کار وجود دارد که بستگی به نوع کار مورد علاقه شما و مقدار پولی که می خواهید در آن کار سرمایه گذاری کنید خواهد داشت. برای آن دسته از افرادی که می خواهند به کانادا بروند برنامه های کارآفرینی به دلایلی مانند فقدان مالی، عدم داشتن تجربه مدیریت و یا فقط نداشتن شرایط لازم برنامه گزینه های مناسبی نیستند. برای کسانی که می خواهند تحت برنامه ای غیر از برنامه کارآفرینی مانند برنامه نیروی کار متخصص فدرال به کانادا مهاجرت کنند شانس راه اندازی کسب و کار در کانادا بعد از دریافت اقامت دائم وجود دارد. در اینترنت شایعات فراوانی وجود دارد مبنی بر اینکه نمی توانید به عنوان یک مقیم دائم کاری در کانادا راه انداخته و باید شهروند کانادا باشید.

0
۱۲ آذر ۱۳۹۵
دانشگاه تاسمانی (UTAS) – استرالیا
in استرالیا

دانشگاه تاسمانی (UTAS) – استرالیا

ویژگی بارز دانشگاه تاسمانی نحوه ی عملکرد آن است.در دانشگاه تاسمانی مشارکت عمده ای میان کارکنان و دانشجویان برای دستیابی به اهداف دانشگاه - تعالی در آموزش و یادگیری و پژوهش- وجود دارد. دانشگاه تاسمانی اگرچه هنوز یکی از دانشگاه های کوچک استرالیاست اما با ارائه متنوع ترین دوره های تحصیلی، محیطی را برای دانشجویان فراهم می کند که می توانند در آن با همکاری کارکنان دانشگاه به اهدافشان برسند. در مناطقی که امکان استفاده از محل دانشگاه در ایالت تاسمانی وجود دارد دانشگاه تاسمانی استراتژی حفظ و توسعه آموزش، یادگیری و پژوهش در سطح ملی و بین المللی را اتخاذ کرده است.

0
۱۲ آذر ۱۳۹۵
در ارزیابی مدرک تحصیلی چه چیزی ارزیابی شود؟
in کانادا

در ارزیابی مدرک تحصیلی چه چیزی ارزیابی شود؟

وقتی که تحت سیستم Express Entry از ایران به کانادا مهاجرت می کنید می توانید از طریق بالاترین سطح تحصیلی تکمیل شده خود کسب امتیاز کنید. برای این کار نیاز به تهیه ارزیابی مدرک تحصیلی (ECA) دارید. در رابطه با ارزیابی، چیزی که اکثر مردم را گیج می کند این است که آیا نوع مدرک آنها می تواند بوسیله یکی از موسسات تعیین شده در کانادا برای ارزیابی مدرک تحصیلی مورد ارزیابی قرار بگیرد. سرویس تحصیلات جهانی (WES) در وبسایت خود اعلام کرد که آنها فقط مدارک آکادمیک رسمی اعطاء شده از طرف موسسات دانشگاهی به رسمیت شناخته شده را ارزیابی می کنند. آنها مدارک تجاری یا شغلی را ارزیابی نمی کنند.

0
۱۱ آذر ۱۳۹۵
هزینه های تحصیل در دانشگاه سیدنی
in استرالیا

هزینه های تحصیل در دانشگاه سیدنی

هزینه های تحصیلی و شهریه سیدنی بر اساس وضعیت دانشجو و رشته او متفاوت است. معمولا دانشجویان بین المللی باید هزینه کامل تحصیل دوره کارشناسی را بپردازند اما دانشجویان محلی و کارشناسی باید تمام هزینه کارشناسی ارشد را بپردازند. هزینه تحصیلی و شهریه سالانه متوسط برای تحصیل کارشناسی در سیدنی ۳۵۴۴۰ دلار استرالیا است. هزینه تحصیلی و شهریه سالانه متوسط برای تحصیل کارشناسی ارشد و دکترا در سیدنی ۳۵۶۱۰ دلار استرالیا است. برای کسب آگاهی در خصوص تحصیل در دوره های مورد علاقه خود، مستقیم با دانشگاه تماس بگیرید.

0
۱۱ آذر ۱۳۹۵
ورود به دانشگاه سان برناردینو در کالیفرنیا
in آمریکا

ورود به دانشگاه سان برناردینو در کالیفرنیا

دانشگاه سان برناردینو ایالت کالیفرنیا یکی از بزرگترین موسسات تربیت معلم منطقه است. در سال ۲۰۰۷ این دانشگاه به اولین گروه داوطلبان مدرک دکترای خود خوش آمد گفت. پذیرش دانشجو در دانشگاه سان برناردینو ایالت کالیفرنیا براساس ترکیبی از معدل تجمعی دبیرستان (GPA) و نمرات آزمون های استاندارد است. این فاکتورها برای تعیین شاخص واجد شرایط بودن متقاضی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیاست. شاخص واجد شرایط بودن به طور خاص ترکیبی از سنجش معدل دبیرستان در طول ۳ سال آخر دبیرستان و نمره SAT یا CAT است. میانگین معدل برای دانشجویان ورودی سال اول ۳٫۳۴ است. میانگین نمره ترکیبی ACT 20 و میانگین نمره SAT 900 است.

0
۱۱ آذر ۱۳۹۵
آمار و ارقام مهاجرت از طریق Express Entry
in کانادا

آمار و ارقام مهاجرت از طریق Express Entry

در آن زمان فقط تعداد ۴۱۲۱۸ داوطلب فعال عضو Pool بودند. این تعداد کل داوطلبین فعال از سرتاسر جهان بود. از آن تاریخ تعداد ۱۱۲۷۰۱ فرد پروفایل Express Entry ایجاد کرده اند. ازتعداد ۱۱۲۷۰۱ پروفایل، تعداد ۴۸۷۲۳ مورد به خاطر نداشتن شرایط لازم رد شدند، تعداد ۴۳۰۲ مورد در حال انتظار بوده و هنوز عضو Pool نسیتند، ۶۴۴۱ مورد پشیمان شدند و ۱۲۰۱۷ مورد نامه پذیرش دریافت کردند. CIC در وبسایت خود اعلام کرد که تعداد داوطلبین دعوت شده کمتر از تعداد نامه های پذیرش فرستاده شده می باشد زیرا برخی از داوطلبین بیش از یک نامه پذیرش دریافت کرده اند.

0
۱۱ آذر ۱۳۹۵
دانشگاه سیدنی (Sydney) – استرالیا
in استرالیا

دانشگاه سیدنی (Sydney) – استرالیا

دانشگاه سیدنی اولین دانشگاه استرالیایی است که در سال ۱۸۵۰ تأسیس شد. امروزه با دوره های تحصیلی متنوع و شهرت در آموزش و تحقیقات عالی، دانشجویان و کارکنان زیادی را از سرتاسر جهان به خود جذب کرده است. بسیاری از کارکنان آکادمیک و فارق التحصیلان لیسانس در رشته ها و کار خود پیشگام هستند و سهم به سزایی در دانشگاه خود و در سطح بین المللی دارند. محوطه مرکزی دانشگاه در قلب منطقه ی چند ملیتی سیدنی ، پایتخت تجاری کشور و شهر میزبان بازیهای المپیک سال ۲۰۰۰، واقع شده است. با کنار هم قرارگیری ساختمان های قدیمی و مدرن امروزی، نزدیکی به یک زندگی پر جنب و جوش شهری و بندر دیدنی و جذاب سیدنی، فضای آموزشی و اجتماعی منحصر به فردی برای دانشجویان مهیاست.

0
۱۱ آذر ۱۳۹۵
انتظارات از Express Entry  در سال ۲۰۱۶
in کانادا

انتظارات از Express Entry  در سال ۲۰۱۶

با به انتها رسیدن سریع سال خیلی از داوطلبین Express Entry Pool به خاطر آخرین Draw برنامه Express Entry دچار وحشت می شوند. خوشبختانه اخیرا بازخوردهای مثبتی از طرف CIC مبنی بر ایجاد تغییرات مثبت در سال ۲۰۱۶ برای افراد عضو Express Entry Pool بوده است. از آنجا که این اولین سال سیستم Express Entry می باشد قطع و وصلهایی در سیستم آنلاین رخ داد که موجب مشکلاتی برای داوطلبین مانند ناپدید شدن پروفایل، نمرات اشتباه تعیین شده و غیره شد. خوشبختانه اکثر این مشکلات در روند تصحیح برطرف شدند.

0
۱۰ آذر ۱۳۹۵
هزینه تحصیل و شهریه دانشگاه کوئینزلند جنوبی
in استرالیا

هزینه تحصیل و شهریه دانشگاه کوئینزلند جنوبی

هزینه های تحصیلی و شهریه کوئینزلند جنوبی بر اساس وضعیت دانشجو و رشته او متفاوت است. معمولا دانشجویان بین المللی باید هزینه کامل تحصیل دوره کارشناسی را بپردازند اما دانشجویان محلی و کارشناسی باید تمام هزینه کارشناسی ارشد را بپردازند. هزینه تحصیلی و شهریه سالانه متوسط برای تحصیل کارشناسی در کوئینزلند جنوبی ۱۹۷۰۰ دلار استرالیا است. هزینه تحصیلی و شهریه سالانه متوسط برای تحصیل کارشناسی ارشد و دکترا در کوئینزلند جنوبی ۱۸۶۴۰ دلار استرالیا است. برای کسب آگاهی در خصوص تحصیل در دوره های مورد علاقه خود، مستقیم با دانشگاه تماس بگیرید.

0
۱۰ آذر ۱۳۹۵
Page 1 of 33112345...102030...Last »