درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

دانشنامه و اخبار


Start Blog Masonryزندگی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس
in آمریکا

زندگی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس

از سال تحصیلی ۲۰۰۲- ۲۰۰۱ شهریه سه ماهه به طور تقریبی دو برابر شده است. شهریه و هزینه ها برای داخل ایالت ۶،۸۳۹ دلار و برای خارج ایالت ۱۵،۷۶۷ دلاربرای هر دانشجو است ( ۲۰۱۳- ۲۰۱۲)، نسبت اعضای هیأت علمی ۲۳:۱٫ برنامه روزانه کلاس ها از دوشنبه هر هفته تا شنبه و از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب است. در نزدیکی حاشیه شهر لس آنجلس و مجاور شهرهای غربی سن گابریل ولیT پارک آلهامبرا و مانتری، این محوطه دانشگاهی مناظری از کوه ها به طرف شمال، سن گابریل ولی به طرف شرق، کلان شهر لس آنجلس به طرف غرب، و پالوس وردز پنی سیلوانیا و جزیره کاتالینا به طرف جنوب را فراهم می کند. مجموعه هنرهای زیبای هاریت و چارلز لاکمن، دروازه شمالی محوطه دانشگاهی در سال ۱۹۹۴ اهدا شد. در این ساختمان ها که معماری شان به سبک توردو فرانس است، سالن تئاتری با ظرفیت ۱،۱۵۲ صندلی، گالری هنری و تئاتر خودمانی black box که در سال ۲۰۰۴ تکمیل شده است، قرار دارند.

0
۳۰ مهر ۱۳۹۵
۳ راه شگفت انگیز پرورش مهارت در دانشگاه
in عمومی

۳ راه شگفت انگیز پرورش مهارت در دانشگاه

بسیار مهم است که در دنیای رقابتی امروز، دانشجویان همیشه روی پاهای خود ایستاده و با چالش های پیش رو مواجه شوند. پرورش مهارتهای اجتماعی و حرفه ای برای آمادگی در جهان حرفه ای امروز بسیار مهم است. تحصیل در یک دانشگاه مشهور کانادا آغاز خوبی است اما کافی نیست. چطور خود را برای دنیای بیرون آماده می کنید؟ چطور به کارفرمایان آینده خود ثابت می کنید که قابلیتهای یک رهبر، بازیکن، مدیر خوب یا هر شغل دیگری را دارید؟ این زمانی است که مهارتهای شما مورد ارزیابی نهایی قرار می گیرند. همانطور که برای قبول شدن در یک امتحان باید مطالعه کنید، برای فرصتهای شغلی آینده هم باید از قبل آماده باشید. در این قسمت راههای شگفت انگیزی برای پرورش مهارتهای شما آمده است.

0
۳۰ مهر ۱۳۹۵
رتبه بندی دانشگاه کالیفرنیا، سن دیه گو
in آمریکا

رتبه بندی دانشگاه کالیفرنیا، سن دیه گو

دانشگاه سن دیه گو کالیفرنیا در رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهان، ۱۴ و در رتبه بندی مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان ۲۱ است. U.S. News & World Report بابت پژوهش، اعتبار منطقه ای و جهانی، مشارکت بین المللی و تعداد مقالات پر ذکر منبع شده، به این دانشگاه، لقب نوزدهمین دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۶ را داد. در سال ۲۰۱۵ به گزارش رتبه بندی های جهانی دانشگاهی کیو سی از رتبه بندی دانشگاه های آموزش عالی جهانی این دانشگاه در رده ۳۹ و در کل جهان ۴۴ را کسب کرد. در سال ۲۰۱۵، مرکز علوم و مطالعات فناوری در دانشگاه لیدن، دانشگاه سن دیه گو را بابت تاثیر علمی اش در رده ۱۶ جهان قرار داد.

0
۳۰ مهر ۱۳۹۵
هزینه تحصیل در دانشگاه نیوکاستل استرالیا
in استرالیا

هزینه تحصیل در دانشگاه نیوکاستل استرالیا

دانشگاه نیوکاستل بورسیه‌های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد متعددی دارد که در دسترس تمامی دانشجویان قرار دارند. این بورسیه‌ها در زمینه‌های تحصیلی مختلف ارائه می‌شوند و دانشجویان می‌توانند بر اساس عملکرد دانشگاهی، فعالیت‌های فوق‌برنامه، رهبری/مشارکت اجتماعی و نیازهای مالی آن‌ها را درخواست کنند. برای نامزدهای PhD کارشناسی ارشد تحقیقات بورسیه‌های فراوانی ارائه می‌شوند. یکی از بورسیه‌ها که دانشگاه نیوکاستل یا دولت مشترک‌المنافع بودجه آن را تأمین می‌کند، کمک‌هزینه‌هایی برای جابجایی یا پایان‌نامه فراهم می‌کند و بخشی از شهریه را نیز پرداخت می‌کند. دانشجویان خواهان یک بورسیه و تجربه صنعتی که مهارت‌های کاری خود را پیش از فارغ‌التحصیلی ارتقا می‌دهند، می‌توانند بورسیه‌های صنعتی را درخواست کنند.

0
۳۰ مهر ۱۳۹۵
۵ دانشگاه برتر کانادا برای فعالیت فوق برنامه
in کانادا

۵ دانشگاه برتر کانادا برای فعالیت فوق برنامه

کار بدون تفریح انسان را خسته می کند! احتمالا این جمله را قبلا هم شنیده اید. این تنها چیز برای گفتن نیست. خیلی بیشتر از فقط درس خواندن و کار کردن می توانید کارهایی را در زندگی انجام دهید. وقتی که تصمیم به تحصیل در خارج از کشور می گیرید باید درباره رتبه داشگاههای مختلف، اقامتگاه ها، هزینه تحصیل و عوامل متفاوت دیگر در رابطه با تحصیلات عالی اطلاعات کسب کنید. اگرچه بررسی دقیق این عوامل بسیار مهم است دانستن فعالیتهای فوق برنامه ارائه شده در دانشگاهها هم مهم می باشد. هدف اصلی شما گرفتن مدرک از بهترین دانشگاههای ممکن است اما به این معنی نیست که ساعتهای طولانی در کتابخانه ای احاطه شده با کتابها نشسته و شب و روز درس بخوانید. این کار باعث کسب نمره خوب می شود، اما آیا این تمام چیزی است که در کشور زیبایی مثل کانادا می خواهید انجام دهید؟ یا دوست دارید این کشور زیبا را بگردید، چیزهای جدید یاد بگیرید، ورزش یا سایر سرگرمیها را انجام دهید؟ دانشگاههای کانادا با رتبه جهانی برای فعالیت های فوق برنامه هم شناخته شده هستند.

0
۲۹ مهر ۱۳۹۵
شب ها با تور دبی
in عمومی

شب ها با تور دبی

شب های دبی با نور درخشان و بسیار رومانتیک، از زمان هایی است که می توان به رستوران های متنوع رفت و جاذبه های دیدنی دریایی را بازدید نمود.

0
۲۹ مهر ۱۳۹۵
تاریخچه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس
in آمریکا

تاریخچه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس

این دانشگاه در محل یکی از ۳۶ بنای خشتی اصلی کالیفرنیا واقع شده که در سال ۱۷۷۶ مبلغان مذهبی فرانسیسکان آن را ساخته اند و در سال ۱۹۰۸ به دلیل آتش سوزی تخریب شد. روزگاری این زمین ها قسمتی از یک زمین اسپانیایی موقوفه مشهور به رانچو روزا کاستیلا بود که به خوان باتیستا باتز یک مزرعه دار باسک اهل شمال اسپانیا داده شده بود که در دهه ۱۸۵۰ در آن جا ساکن بود. به گفته مورخان محلی، منبع الهام نام رانچو رزهای وحشی است که روزگاری در نزدیکی منزل رانچ می روییده اند. مسیر سواره اصلی محوطه دانشگاهی برای قدردانی از میراث تاریخی دانشگاه، پازو رانچو کاستیلا نامیده شده است.

0
۲۹ مهر ۱۳۹۵
کوه آراگاتز
in عمومی

کوه آراگاتز

کوه آراگات از آتشفشان خاموش به وجود آمده و دارای بلندترین قله در ارمنستان می باشد. این کوه دارای ۴ قله است که بلندترین قله آن دارای ارتفاع ۴۰۹۰ متر می باشد

0
۲۹ مهر ۱۳۹۵
۵ نکته مهم برای تحصیل در خارج از کشور
in عمومی

۵ نکته مهم برای تحصیل در خارج از کشور

اگرچه تحصیل خارج از کشور بسیار مهیج و یکی از بهترین دوران زندگی شما خواهد بود، در عین حال می تواند خسته کننده و ویرانگر اعصاب هم باشد. باید حواستان به همه کارهای روزانه مثل غذا پختن، شستن لباسها، بیرون بردن آشغالها، شستن ظرفها و چیزهای دیگر باشد. برخی عادت دارند که برای کارهای مثل شستن ظروف و سایر کارهای خانه فردی را استخدام کنند. وقتی به خارج از کشور می روید عادت به انجام همه این کارها و در عین حال مدیریت حضور در سخنرانی ها و سرو کار داشتن با تکالیف و پروژه ها سخت است. کار پاره وقت در حین تحصیل یک مسئولیت اضافی است. تمام این مشکلات منجر به استرس شده و نهایتا می تواند بر نمرات شما تاثیر بگذارد، همچنین مشاهده شده که بعضی از دانشجویان تسلیم افسردگی و اختلالات روانی می شوند. واضح است که این بدترین اتفاق است اما چرا از همان ابتدا احتیاط نکنیم؟

0
۲۹ مهر ۱۳۹۵
شبه جزیره مسندم
in عمومی

شبه جزیره مسندم

این شبه جزیره در شمال عمان واقع شده و دارای مساحت پانزده هزار کیلومتر می باشد. خوب است بدانید که ارتفاع این شهر به ۲۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا می رسد

0
۲۹ مهر ۱۳۹۵
مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیه گو
in آمریکا

مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیه گو

دانشگاه سن دیه گو کالیفرنیا یک دانشگاه بزرگ مسکونی پژوهشی عمومی است که استوارنامه خود را از انجمن غرب مدارس و دانشکده ها دریافت کرده است و به دانشجویان کارشناسی، مدرک چهارساله می دهد. برنامه تمام وقت کارشناسی هم مربوط به عمده ثبت نامی های دانشگاه است. این دانشگاه، ۱۲۵ گرایش مختلف کارشناسی در پنج بخش را ارائه می کند: هنر و علوم انسانی، علوم زیست شناسی، مهندسی، ریاضیات، و علوم فیزیک و اجتماعی. دانشجویان آزاد هستند در دو رشته، ثبت نام کنند. ۳۸% دانشجویان در رشته علوم اجتماعی مشغول هستند، ۲۵% در علوم زیست شناسی، ۱۸% در مهندسی، ۸% در علوم و ریاضی، ۴% در علوم انسانی و ۳% در هنر.

0
۲۹ مهر ۱۳۹۵
Page 1 of 31212345...102030...Last »