درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

Nuit Blanche Toronto

Nuit Blanche Toronto

سالیانه در اکتبر نمایشگاه رو باز هنری برگزار می شود که همه ی مردم می توانند به طور رایگان در آن شرکت کنند. این جشن باعث می شود که از غروب خورشید تا طلوع فرداش شهر روشن بماند زیرا که از ویژگی های این جشن بازی با نور است این جشن از غروب خورشید تا روز فردا به طول می انجامد

چگونه می توانید در مسابقه شرکت کنید:

پنج راه وجود دارد که شما بتوانید در این جشن اجازه ی ورود پیدا کنید

  • شما می توانید یک یک پروژه هنری را در زمان فراخوان ارائه دهید
  • شما می توانید در پروژه های هنری دیگر شریک شوید
  • شما می توانید به عنوان داوطلب در کمک به انجام مراسم حضور پیدا کنید.
  • شما می توانید به عنوان یک حامی و یا اسپانسر از یک پروژه ی هنری حضور پیدا کنید
  • شما می توانید به عنوان حامی جشن حضور پیدا کنید

۴۵

در سال ۲۰۰۶ در ۳۰ سپتامبر که این جشن برای اولین بار بود که گرفته می شد از غروب تا طلوع آفتاب تورنتو به طول انجامید . این جشن که به طور ناگهانی گرفته شد سرشار از هیجان بود . حدود ۴۲۵۰۰۰ نفر به طوری که از قبل هیچ برنامه ریزی نشده بود و کسی آمادگی این همه جمعیت را نداشت در این جشن شرکت کرده و خود را به مراسم رساندند و به خیابان آمدند و به تفریح و شادمانی پرداختند .

در این جشن بیش از ۴۰۰ هنرمند و ۳۰۰ پرسنل تدارکات شرکت داشتند .  این جشن برای شروع بسیار بیشتر از آن بود که  انتظار می رفت .

در سال ۲۰۱۴ این رویداد به اقتصاد تورنتو کمک عظیمی کرد . این جشن مبلغ ۴۰،۵۰۰،۰۰۰ دلار به اقتصاد تورنتو کمک کرد . اکنون این جشن به یکی از جشن های بزرگ کانادا تبدیل شده است .

۴۴


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz