درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

Post-Doctoral Research

Post-Doctoral Research

دوره تحقیقاتی  (Post-Doctoral Research (Post-Doc دوره‌ای از تحقیقات آکادمیک است که بعد از به اتمام تحصیلات و کسب مدرک دکترا توسط محققان طی می‌کنند، که معمولا به مدت ۵ سال و قبل از پیدا کردن شغل ثابت آکادمیک است .

هدف از دوره ‌های فوق دکتری کسب مهارت ‌های تحقیقاتی لازم و عمیق‌ تر شدن تخصص و دانش فرد در موضوعاتی خاص می باشد. قسمتی از وظایف یک موسسه ی دانشگاهی یا تحقیقاتی ارائه ی دوره ‌های فوق دکتری می باشد و همچنین انتظار می‌رود که این دوره به تولید محتوای علمی و چاپ مقاله ای بین المللی در ژورنال های معتبر دنیا منجر شود. در بعضی از کشورهای دنیا، طی کردن دوره ی فوق دکتری باعث دریافت مدرکی رسمی و جداگانه ای می‌شود، اما در حالی که در دیگر کشورها  به این صورت نمی باشد و طی کردن این دوره‌ ها فقط به شکل یک سابقه ی تحقیقاتی برای افراد در رزومه ی آنها ثبت می‌شود.

معمولاً محقق در دوره ی Post-Doc با بستن قرار دادی رسمی یا با بورس تحصیلی حمایت مالی می‌شود. محقق در دوره ی  Post-Doc معمولا به صورت مستقل بر روی موضوعی جداگانه می باشد اما در همراه با یک استاد راهنما کار می‌کنند.

درباره دوره Pre-PhD

دوره ی Pre-PhD برای دانشجویانی است که قصد دارند در مقطع دکتری ادامه ی تحصیل دهند. این دوره دارای کلاس های فشرده ی زبان انگلیسی با روش های پژوهشی و آموزش مهارت های مطالعه است تا  موفقیت دانشجویان از این طریق در مقطع دکتری تضمین گردد.

شما با گذراندن این دوره آمادگی بهتری را  برای گذراندن دوره ی PhD و انواع گسترده ای از ماژول های تخصصی را در رشته ی تخصصی خود کسب می کنید. ماژول PhD authoring این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید دامنه ی تحقیقات خود را افزایش دهید و همین امر در نهایت تاثیر بسزایی در پایانه نامه شما می گذارد.

این برنامه از طریق اساتید مجربی مدیریت می شود که شما را در یافتن استاد راهنمای  PhD، در تنظیم پروپزال و فرایند های پذیرش از دانشگاه کمک خواهند کرد. حوزه های دوره ی تحقیقاتی PhD از مدیریت و آموزش تا موسیقی درمانی و کاردیولوژی یا همان قلب شناسی گسترده است. در هر بخش استاد راهنمای مجزایی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است که آنها را در درخواست و شرکت در طیف جامعی از دانشگاه ها و رشته ها یاری می کنند.

شرایط ورود

با کسب نمرات خوب در مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک معادل آن با حداقل نمره ی تعیین شده در تافل یا آیلتس فارغ التحصیلان دانشگاه ها می توانند در این دوره شرکت نمایند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz